Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Od 25 marca 2020r. w naszej szkole będzie kontynuowane nauczanie zdalne.
Nauczyciele będą przesyłali materiały i treści edukacyjne drogą elektroniczną, tak jak dotychczas - zakładka w dzienniku, zadanie domowe, na stronie szkoły wysyłając pliki. Jeżeli będą jakieś zmiany, będziemy Państwa informować na bieżąco. Jednocześnie prosimy rodziców i uczniów, aby wątpliwości i sugestie dotyczące nauczania zdalnego kierować bezpośrednio do nauczycieli, wychowawców lub dyrekcji szkoły poprzez dziennik elektroniczny. Dla nas wszystkich jest to nowe wyzwanie. Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas pełnej mobilizacji i współpracy. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość, apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych. Zachęcamy do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.