W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Smaczne, zdrowe, kolorowe owoce i warzywa”. Brali w nim udział uczniowie klas I – III. Celem konkursu było kształtowanie wśród najmłodszych świadomości o zdrowym odżywianiu oraz o podejmowaniu odpowiednich decyzji żywieniowych. Było wiele wspaniałych prac. Zdobywcami pierwszego miejsca zostali Hanna Hęcińska oraz Tomasz Chęciński. Nagrody za drugie miejsce powędrowały do Mai Podzielny, Patryka Brząkała i Marka Foryty. Trzecie miejsce otrzymali Maciej Reszko i Kamila Zmarzły. Wśród nadesłanych prac wyróżnione zostały dzieła Jakuba Sanockiego, Julii Blaszczok, Katarzyny Matusik, Laury Rzepka i Magdaleny Nowak. Ceremonia rozdania nagród odbyła się 13.11.2018 roku podczas szkolnego apelu.