3 września 2018 roku o godz. 9.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość powitania nowego roku szkolnego 2018/2019. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili Pan Sylwester Lewicki – Burmistrz Olesna oraz Pani Joanna Lech – Przewodnicząca Rady Rodziców. Apel rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor szkoły Grażyna Lipińska oraz zaproszeni goście. Burmistrz Olesna wręczył 57 pierwszoklasistom wyprawki szkolne, a także życzył wraz z Panią Joanną Lech wszystkim uczniom i nauczycielom samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Uroczystą akademię uświetnili uczniowie klasy VI b, którzy pod kierunkiem wychowawczyni – Pani Jolanty Marcinkowskiej przygotowali przedstawienie pełne humoru i radości. Następnie pierwszoklasiści otrzymali z rąk swoich wychowawczyń tradycyjne, pełne słodkości rogi obfitości, przygotowane przez rodziców.

>>>Więcej zdjęć w GALERII <<<