Nasze sukcesy

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Martyna Zalewska kl. V b LAUREATKA (7 m-ce w kraju),
Weronika Olczyk, kl. V b LAUREATKA (13 m-ce w kraju)
Aleksandra Bąk, kl. VI b LAUREATKA (15 m-ce w kraju)
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki OLIMPUS
Olga Adamska, kl. IV b, LAUREATKA (12 m-ce w kraju)
Weronika Podzielny, kl. VI a, LAUREATKA ( m-ce w kraju)
Turniej Ortograficzny Miast Lubliniec-Olesno
Paweł Kubica, kl. IV b 2 miejsce kat. klasa IV
Daria Weidel, kl. VI a 2 miejsce kat. klasa VI
Wiktoria Glomb, kl. VI a 3 miejsce kat. klasa VI
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Tomasz Chęciński kl. II wynik bardzo dobry
Paweł Bomba kl. III c wyróżnienie
Michał Bomba kl. III c wyróżnienie
Olga Adamska IV b wyróżnienie
Magdalena Dorynek IV b wyróżnienie
Aleksandra Bąk VI b wyróżnienie
Mateusz Ćwieląg VI b wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Kinga Baron Va I miejsce w kraju
Beata Prochota I miejsce w kraju
Aleksandra Helios - wynik bardzo dobry - 6 miejsce w województwie
Nelli Szczygieł = wynik bardzo dobry - 9 miejsce w województwie
Nadia Schoenfeld - wynik dobry - 14 miejsce w województwie
Anton Rymarczyk - wynik dobry - 19 miejsce w województwie
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z j. niemieckiego OLIMPUS
Kinga Baron LAUREATKA (5 miejsce w kraju)
XX Gminny Konkurs Recytatorski
Maja Makles 2 miejsce gmina
Konkurs Recytatorski w j. niemieckim „Młodzież recytuje poezję”
Kinga Baron 3 miejsce w gminie
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – Żak 2018
Weronika Podzielny - Laureatka 10 miejsce
Oliwia Skupin - finalistka
Wiktoria Glomb - finalistka
Kaja Makles = finalistka
Konkurs plastyczny „Wielkanocna kartka dla Betanii” obejmujący placówki na terenie całego województwa
Oliwia Biniek - 1 miejsce
Miedzyszkolny Konkurs plastyczny „Historia ojczysta mała i duża”
Julia Dembowska - 1 miejsce
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”
Kamil Kisiel IV a - wyróżnienie (etap okręgowy)
Wiktoria Klepacz IV a - - wyróżnienie (etap okręgowy)
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z j. niemieckiego „Panda”
Kinga Baron, V a - Laureatka, I miejsce
Nadia Schoenfeld. IV a, Laureatka, III miejsce
Nelli Szczygieł, IV a, Laureatka, V miejsce
Beata Prochota, VI a, wyróżnienie, VII miejsce

 KONKURSY SPORTOWE

Indywidualne biegi przełaowe - etap powiatowy

Oliwia Biniek VI b i 3 miejsce

Bioły Jakub VI b - 7 m-ce
Ćwieląg Mateusz VI b - 8 m-ce
Siemski Grzegorz VI b - 14 mce

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopcy  - 7 miejsce w województwie: Śliwiński Maciej V a, Kaczmarczyk Jakub V a, Ivanitsky Viktor VI a, Siemski Grzegorz VI b, Ćwieląg Mateusz VI b, Brodacki Sebastian VI b, Bioły Jakub VI b

Dziewczęta - 3 miejsce w powiecie: Biniek Tamara Va, Biniek Oliwia VI b, Włoch Aleksandra VI b, Ptaszyńska Natalia VI b, Jagieła Aleksandra VI b, Szczepańska Oliwia VI a, Bąk Aleksandra VI b, Piechota Alicja VI b

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" 

I m w powiecie - Kokot Patryk V a, Kaczmarczyk Dawid V a, Kaczmarczyk Jakub V a, Hofman Dominik IV a, Hadam Michał V b, Świtalski Adrian V b, Dytman Miłosz IV a

Dwa Ognie - dziewczęta
powiat II m-ce: Drynda Anna IV a, Kalinowska Aleksandra IV a, Brzuchnalska Daria IV a, Stasińska Marcela IV a, Adamska Olga IV b, Bawej Kamila III b, Biniek Tamara V a, Gładysz Kaja III b, Lech Oliwia IV b, Makles Maja IV b, Klepacz Wiktoria IV a

Dwa Ognie - chłopcy

powiat III m-ce: Hofman Dominik IV a, Wróbel Dominik IV a, Dytman Miłosz IV b, Kubica Paweł IV b, Kiełbus Brajan IV b, Bioły Dominik IV b, Kołek Fabian IV a

Halowa Piłka Nożna - chłopcy
IV m-ce w powiwcie: Siemski Grzegorz VI b, Bawej Mateusz VI b, Rymarczyk Maximilian VI b, Kokot Patryk V a, Hadam Michał V b, Lubojański Jakub VI b, Kaczmarczyk Jakub V a

Mini Piłka Koszykowa - dziewczęta

gmina II m-ce - Karkos Dominika VI b,  Kukuła Magdalena VI b, Piechota Alicja VI b, Hyla Anna VI b, Włoch Aleksandra VI b, Brodacka Weronika VI b, Wodniok Paulina VI b, Bąk Aleksandra VI b, Biniek Tamara V a, Biniek Oliwia VI b, Jagieła Aleksandra VI b
Mini Piłka Koszykowa - chłopcy

gmina I m-ce, powiat III m-ce - Siemski Grzegorz VI b, Pielot Dominik VI b, Staroń Szymon VI b,Rymarczyk Maximilian VI b, Ćwieląg Mateusz VI b, Brodacki Sebastian VI b, Bawej Mateusz VI b, Kokot Patryk V a, Hadam Michał V b, Lubojański Jakub VI b, Bioły Dominik VI b

Mały Olimpijczyk - dziewczęta
gmina II m-ce - Drynda Anna IV a, Zolisz Kaja IV b, Makles Maja IV b, Popczyk Hanna IV b, Bawej Kamila III b, Kukuła Nikol IV b, Biniek Tamara V a, Brzuchnalska Daria IV a, Stasińska Marcela IV a, Adamska Olga IV b, Lech Oliwia IV

Mini Piłka Siatkowa - chłopcy

gmina - I m-ce

Mini Piłka Siatkowa - dziewczęta
półfinał wojewódzki II m - ce: Biniek Tamara V a, Biniek Oliwia VI b, Kukuła Magdalena VI b, Piechota Alicja VI b, Włoch Aleksandra VI b, Jagieła Aleksandra VI b, Gajda Zofia VI a, Brodacka Weronika VI b, Hyla Anna VI b, Karkos Dominika VI b, Ptaszyńska Natalia VI b, Wodniok Paulina VI b
Czwórbój lekkoatletyczny 
powiat II m-ce - Weronika Brodacka VI b, Biniek Tamara V a, Biniek Oliwia VI b, Jagieła Aleksandra VI b, Piechota Alicja VI b, Ptaszyńska Natalia VI b

Indywidualne Mistrzostwa w L.A.

Biniek Oliwia – skok w dal - II m-ce
Biniek Oliwia, Jagieła Aleksandra, Piechota Alicja, Ptaszyńska Natalia – sztafeta 4x100 m - II m-ce 
Biniek Oliwia - bieg 100 m - III m-ce
Ptaszyńska Natalia – bieg 300 m - I m-ce
Brodacka Weronika – piłka palantowa - I m-ce

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych - II miejsce w powiecie

 VIII Święto Piernika pod patronatem Burmistrza Olesna i Starosty Oleskiego

- Konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim „Weihnachtslieder-wettbewerb”
Weronika Podzielny, VIa - I m-ce
- Konkurs „Piernik Świąteczny"
Kathrin Klyta kl. V a II m-ce
Zofia Gajda, kl. VI a, Milena Zacharejko, kl. VIa - wyróżnienia

Marcin Tomys - nagroda specjalna
- Konkurs „Piernikowa chatka”
Maja i Kaja Makles - II m-ce
Michał Korzonek, Sebastian Brodacki - wróżnienia

Wielka Liga Czytelników - etap powiatowy
Weronika Podzielny VI a 1. m. kat kl. IV-VI
Olga Adamska IV b 1. m. kat kl. IV-VI
Mateusz Pisula IV a 1. m. kat kl. IV-VI
Magdalena Nowak I b 3. m. kat kl. I-III
Hanna Hęcinska II a 3. m. kat kl. I-III
Dominik Maj III b 3. m. kat kl. I-III
W stulecie odzyskania niepodległości – oni wzorami polskości na Górnym Śląsku - kl. VI a I miejsce

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
gminny: Natalia Tomala, VI b Im, Beata Prochota, V a, V m, Kinga Baron, IV a, VI m
wojewódzki: Natalia Tomala, VI b, LAUREATKA

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej
Zespołowo: Natalia Tomala, VI b i Beata Prochota, V a - I m.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
gminny: Magdalena Chęcińska- I m, Martyna Januszkiewicz - II m
wojewódzki: Magdalena Chęcińska - Finalistka (VI m), Martyna Januszkiewicz - Finalistka

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
gminny: Maciej Marcjasz I m, Natalia Tomala II m
wojewódzki: Maciej Marcjasz - Laureat (Im)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
gminny: Julia Hęcinska, VI a - I m, Martyna Januszkiewicz, VI a - II m, Paulina Kik, VI b - III m
wojewódzki: Julia Hęcinska, VI a - Finalistka

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny OLIMPUS
LaureaciNatalia Tomala, VI b -  V m, Julia Hęcinska, VI a - VII m, Martyna Januszkiewicz - XIV m

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS
sesja jesienna: Magdalena Chęcińska, VI a - Laureat ( V m)
sesja zimowa: - Laureaci: Magdalena Chęcińska, VI a - III m, Martyna Januszkiewicz, VI a - V m.

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego OLIMPUS
sesja zimowa: Laureaci: Natalia Tomala, VI b - I m., Beata Prochota, V a - III m., Maximilian Rymarczyk, V b - VII m., Kinga Baron, IV a - IV m.

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS
sesja zimowa: Tobiasz Wawrzyk, VI b - Laureat (IX m)

Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Łamigłówek (powiaty Kluczbork, Olesno)
Magdalena Chęcińska, VI a, II m

XXI Turniej Ortograficzny Miast Lubliniec-Olesno
Weronika Podzielny, kl. V a I m

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
gminny, powiatowy - I m., udział w finale wojewódzkim
skład drużyny: Zuzanna Niesłony Va, Anna Szukała VI a, Kacper Jura VI b, Szymon Jantos VI b, Zuzanna Niesłony VIa, Magdalena Chęcińska VI a, Kacper Jura VI b, Szymon Jantos VI b

Ogólnopolski Konkurs Jezyka Niemieckiego SPRACHDOKTOR
Laureaci: Natalia Tomala VI b, Kinga Baron IV a, Beata Prochota V a, Aleksandra Helios IV a, Mateusz Ćwieląg, V b

Konkurs Matematyczny KANGUR
Magdalena Chęcińska VI a - LAUREATKA ( I m. w kraju)
wyróżnienia: Martyna Januszkiewicz VI a, Anna Szukała VI a, Zuzanna Niesłony VI a, Maciej Marcjasz VI b, Aleksandra Bąk V b, Bomba Paweł II c,Bensz Antonina II b, Sosnowski Szymon II c

Diecezjalny Konkurs Religijny „Żak”
Kaja Makles - wynik bardzo dobry - finalistka etapu diecezjalnego
Weronika Podzielny - LAUREATKA (etap diecezjalny)

 

KONKURSY SPORTOWE

Indywidualne biegi przełaowe

Zuzanna Niesłony - I m-ce, Magdalena Chęcińska - II m-ce, Maja Dedyk - IV m-ce ,Oliwia Biniek - V m-ce (gmina , powiat)
finał wojewódzki: Magdalena Chęcińska
Bioły Jakub -III m-ce - gmina, IX m-ce - powiat

Sztafetowe Biegi Przełajowe gmina
powiat - II m-ce gmina, IV m-ce powiat: M. Chęcińska, J. Hęcinska, A. Jagieła, W. Brodacka, P. Kik, O. Biniek, A. Hyla, A.Kukuła.
Halowa Piłka Nożna - chłopcy
III m-ce w gminie: Lubojański J., Rymarczyk M., Bawej M., Siemski G., Pielot D., Kotas M., Brodacki S., Drynda M., Kalinowski B.
Halowa Piłka Nożna - dziewczęta
III m-ce w gminie: O. Biniek, N. Ptaszyńska, W. Brodacka, M. Kukuła, M. Chęcińska, Z. Niesłony, P. Kik, J. Czernia, M. Łyniewska, A. Kukuła.

Mini Piłka Ręczna - dziewczęta
gmina I m-ce, powiat V m-ce: O. Biniek, N. Ptaszyńska, W. Brodacka, M. Kukuła, M. Chęcińska, Z. Niesłony, P. Kik, J. Czernia, M. Łyniewska, A. Kukuła
Mini Piłka Ręczna - chłopcy
gmina - III m-ce: Hadam M., Siemski G., Brodacki S., Kotas M., Bełklot M., Pielot D., Ćwieląg M.
Mały Olimpijczyk - chłopcy
gmina I m-ce: Śliwiński M., Kubica P., Dytman M., Brzęczek M., Srokosz J., Bioły D., Rymarczyk A., Piech A.
Mały Olimpijczyk - dziewczęta
gmina I m-ce, powiat I m-ce, Półfinał Wojewódzki – IV m-ce T. Biniek, J. Dembowska, A. Drynda, N. Gmyrek, A. Helios, A. Kalinowska, M. Makles, A. Piechota, N. Ptaszyńska, W. Stachurska
Dwa Ognie - dziewczęta
gmina I m-ce, powiat I m-ce, awans do Półfinału Wojewódzkiego: T. Biniek, J. Dembowska, A. Drynda, N. Gmyrek, A. Helios, A. Kalinowska, M. Makles, A. Piechota, N. Ptaszyńska, K. Klyta, K. Bawej.
Dwa Ognie - chłopcy
gmina II m-ce: Wróbel D., Kokot P., Hadam M., Dytman M., Kołek F., Śliwiński M., Trocha W., Kubica P., Bioły D., Piech A., Srokosz J.
Mini Piłka Siatkowa - chłopcy

gmina II m-ce: Lubojański J., Rymarczyk M., Siemski G., Pielot D., Kotas M., Brodacki S., Kalinowski B., Staroń Sz., Ćwieląg M.
Mini Piłka Siatkowa - dziewczęta
gmina I m - ce: O. Biniek, W. Brodacka, A. Hyla, D. Karkos, A.Piechota, N. Ptaszyńska, P. Kik, J. Czernia, M. Łyniewska, A. Kukuła.

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Gminny Konkurs Piosenki Niemieckiej „Jugend singt deutsche Lieder”

Weronika Podzielny, Va - II m.
zespół (VI b): Julia Czernia, Laura Jurczyk, Alicja Kukuła, Karolina Mencel, Wiktoria Piechota I m.
VII Święto Piernika pod patronatem Burmistrza Olesna i Starosty Oleskiego
- Konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim „Weihnachtslieder-wettbewerb”
Weronika Podzielny, Va - I m.
I m-ce zespół (VI b): Julia Czernia, Laura Jurczyk, Alicja Kukuła, Karolina Mencel Wiktoria Piechota
Konkurs „Piernikowa Chatka”,
Alicja Szuflitowska, kl. V a - II m., Martyna Januszkiewicz, kl. VIa - III m., Zuzanna Zaremba, kl. III b - wyróżnienie
- Konkurs „Piernik Świąteczny"
Milena Zacharejko, kl. V a II m.,
Zofia Gajda, kl. V a III m.
- Konkurs „Piernikowa choinka”
Natalia Tomala, kl. VI b - m.
Anna Hyla, kl. V b - wróżnienie

XIX Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
Kategoria klas I-III:
Tomasz Chęciński, I a - II m - e. gminny, I m - e. ogólnopolski
Kaja Zolisz, III b - wyróżnienie - e. gminny
Kategoria klasy IV-VI:
Aleksandra Bąk, kl. V b - II m - e. gminny, III m - e. ogólnopolski
Martyna Zalewska, kl. IV b - III m.
Julia Hęcinska, kl. VI a - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski w j. niemieckim „Jugend trägt Gedichte vor” – „Młodzież recytuje poezję”
Kinga Baron IV a - I m. e. gminny
Mateusz Ćwieląg, V b - III m. e. gminny
Maximilian Rymarczyk, V b - wyróżniennie e. gminny

Między-powiatowy Konkurs na Małą Formę Teatralną w j. niemieckim „Mein Theater”

Zespół z klasy V a: Kaja Makles, Weronika Podzielny, Dominika Wiśniewska, Emilia Rosół, Dominik Szopa - III m.

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe: 
Język polski - Julia Jura - III m. w etapie gminnym, Nikola Kiełbus - IV m. 
Matematyka - Michał Sosnowski finalista etapu wojewódzkiego, I m w etapie gminnym, Michał Wąsiński - finalista etapu wojewódzkiego, II m. w etapie gminnym ,  Nikola Kiełbus - III m w etapie gminnym, Magdalena Chęcińska  - V m w etapie gminnym.

Język niemiecki -Natalia Tomala - laureatka etapu wojewódzkiego, I m. gmina, Julia Skowronek- VII m. gmina
Historia - Michał Sosnowski finalista etapu wojewódzkiego, I m w etapie gminnym, Kacper Jura - II m. w etapie gminnym

 

Inne Konkursy przedmiotowe: 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS - laureaciNikola Kiełbus, Julia Warzecha, Szymon Sobczak, Natalia Tomala, Martyna Januszkiewicz, Julia Hęcińska

Ogólnopolska Olimpiada z języka polskiego OLIMPUS - laureatka - Martyna Januszkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego OLIMPUS - laureaci: Michał Sosnowski, Tobiasz Wawrzyk

Ogólnopolska Olimpiada z języka niemieckiego OLIMPUS - laureaci: Julia Skowronek, Natalia Tomala, Maximilina Rymarczyk, Beata Prochota

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR - Natalia Tomala -laureat, I m. w województwie, Julia Skowronek - laureat, Łukasz Prochota, Dominik Czyrny, Beata Prochota - wynik bardzo dobry, Michał Wąsiński, Maximilian Rymarczyk - dobry.

XX Edycja Turnieju Ortograficznego Miast Lubliniec – Olesno - Michał Sosnowski - II m. (kategoria: klasy VI), Nikola Kiełbus - IV (kategoria: klasy VI), Wiktoria Piechota - II (kategoria: klasy V)

Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Łamigłówek (dla uczniów powiatów kluczborskiego i oleskiego) -  Michał Wąsiński - Im., Magdalena Chęcińska - III m.

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGURMichał Wąsiński - wynik bardzo dobry - II m w województwie, wyróżnienia: Michał Sosnowski, Zuzanna Kokot, Nikola Kiełbus (z klas VI)Magdalena Chęcińska, Anna Szukała (z klas V)

 

Sportowe
biegi przełajowe indywidualne - finał wojewódzki – Mgdalena Chęcińska – 14 m.

Sztafetowe biegi przełajowe 8 x 600m dziewcząt - II m. w powiecie - Niesłony Z., Januszkiewicz M., Hęcińska J., Biniek T., Hyla A., Ptaszyńska N., Kik P., Chęcińska M.

"Dwa ognie" dziewcząt - IV miejsce - finał wojewódzki - skład drużyny: Niesłony Z.,  Hęcińska J., Biniek T., Hyla A., Ptaszyńska N., Bąk A., Chęcińska M., Biniek O., Brodacka W., Szukała A.

halowa piłka nożna dziewcząt -  III miejsce w gminie - skład drużyny: Raś W., Czarnogórska A., Biniek ., Brodacka W., Łyniewska M., Kik P.,Czernia J., Niesłony Z., Jura J. 

mini piłka koszykowa dziewcząt - II m. w gminie, skład drużyny: Raś W., Czarnogórska A., Biniek O., Brodacka W., Łyniewska M., Kik P.,Czernia J., Kainka L.,Kainka, Grondys W., Kacała W.

Mały Olimpijczyk dziewczęta - II m. powiat - skład drużyny: Niesłony Z.,  Hęcińska J., Biniek T., Hyla A., Ptaszyńska N., Bąk A., Chęcińska M., Biniek O., Brodacka W., Szukała A.

Mały Olimpijczyk chłopcy - IV m. półfinał wojewódzki - skład drużyny: Siemski G.,  Lubojański J., Bioły J., Rymarczyk M., Brodacki S., Auguściak K., Kokot P., Śliwiński M., Ćwieląg M.

 mini piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w powiat - skład drużyny: Raś W., Czarnogórska A., Biniek O., Brodacka W., Łyniewska M., Kik P., Czernia J., Kainka ,  K. Bednarska

Lekkoatletyka dla każdego - rzut oszczepem Vortex - I m. w województwie - Weronika Raś

Lekkoatletyka dla każdego - I m. w skoku w dal, I m. w biegu na 60m. w roczniku 2005 w województwie - Oliwia Biniek

Konkurs szachowy - II m. w gminie, III m. w powiecie skład drużyny: Emilia Rosół, Tomasz Dorynek, Maciej Marcjasz, Kacper Jura

 

Artystyczne

Gminny Konkurs Piosenki Niemieckiej "Jugend singt deutsche Lieder" -Weronika Podzielny - I m, Lena Wajgert - wyróżnienie, klasa 5b - I m. w kategorii zespół

Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w j. niemieckim - Weronika Podzielny - I m - solistka, Julia Czernia, Laura Jurczyk, Natalia Korzekwa, Alicja Kukuła, Karolina Mencel, Wiktoria Piechota - I m. - zespół

Regionalny Konkurs na Piernikową ChatkęAlicja Szuflitowska - II m., Dominika Wiśniewska - II m., Kaja Makles - III m. Patryk Dembowski - III m. Julia Dembowska - III m. Julia Hęcińska - wyróżnienie

Regionalny Konkurs na Piernik Świąteczny - Milena Zacharejko - II m., Maciej Marcjasz - III m., Zofia Gajda - III m., Tomasz Dorynek, Magdalena Dorynek  - wyróżnienie, Oliwia Skupin - nagroda specjalna

Regionalny Konkurs na Świąteczną Choinkę - Natalia Tomala - I m., Jakub Bioły, i Dominik Bioły - wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny na Szopkę i Gwiazdę Bożonarodzeniową - Sebastian Sneliński - III m., Aleksandra Rzepka -  wyróżnienie

XVII Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych - Hanna Grajcar - III m.

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - Im. gmina, II m. powiat skład drużyny: Michał Sosnowski, Michał Wąsiński, Weronika Grondys, Julia Jura, Szymon Sobczak

 

Edukacyjno - profilaktyczne

ogólnopolski konkurs - Kraina Tauronka - w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczniki Taurona. Włącz dla dobra dziecka.” -  II m. w Polsce - klasa VIb

gólnopolski konkurs PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII - I m. w Polsce w kategorii LandArt - klasa IVa, I m.  w Polsce w kategorii film - klasa VIb

 

Czytelnicze

ogólnopolski konkurs "Wielka Liga Czytelników" - I m. w półfinał wojewódzkim dla drużyny klas 1-3 w składzie: Olga Adamska, Oliwia Biniek i Martyna Zalewska oraz dla drużyny klas 4-6 w składzie: Martyna Januszkiewicz, Julia Hęcinska i Weronika Podzielny

 

SPORTOWE
mini piłka nożna dziewcząt klasy VI- I miejsce w gminie w Turnieju Orlika
mini piłka nożna dziewcząt - klasy V i młodsze - II miejsce w półfinale wojewódzkim w Turnieju Orlika
Sztafetowe biegi przełajowe 8 x 600m dziewcząt - I m. w powiecie, V miejsce w finale wojewódzkim - Laura Gręda, Magdalena Jagieła, Aleksandra Czarnecka, Paulina Kik, Zuzanna Niesłony, Magdalena Chęcińska, Iga Reszko i na ostatniej zmianie Wiktoria Chęcińska.
biegi przełajowe indywidualne - finał wojewódzki – Wiktoria Chęcińska – 11 m-ce, Laura Gręda – 18 m-ce, Barbara Szczepańska – 21 m-ce.
Mini piłka ręczna dziewcząt - II m. w gminie Laura Gręda, Barbara Szczepańska, Wiktoria Chęcińska, Magdalena Jagieła, Karolina Bednarska, Weronika Raś, Paulina Kik, Marysia Łyniewska, Luiza Staroń, Aleksandra Czarnecka, Iga Reszko, Antonina Antkowiak, Karolina Kowalska i Emilia Pawelec
Mini piłka ręczna chłopców - III m. w gminie,
Halowa mini piłka nożna dziewcząt- II m. w gminie - skład drużyny: Laura Gręda, Magdalena Jagieła, Aleksandra Czarnecka, Iga Reszko, Antonina Antkowiak, Paulina Kik, Barbara Szczepańska , Wiktoria Chęcińska, Karolina Bednarska, Weronika Raś, Paulina Kik, Karolina Kowalska, Marysia Łyniewska, Emilia Pawelec
Halowa mini piłka nożna chłopców- II m. w gminie - skład drużyny: Siemski Tomasz, Molski Gabriel, Loose Tobiasz, Brodacki Florian, Dembowski Patryk, Sobczak Szymon, Lubojański Jakub, Siemski Grzegorz, Siemski Kamil, Kalinowski Bartłomiej, Blozik Łukasz
"Dwa ognie" dziewcząt - I miejsce - gmina, III miejsce - powiat - skład drużyny Marysia Łyniewska - kapitan, Paulina Kik, Julia Czernia, Karolina Kowalska, Zuzanna Niesłony, Alicja Kukuła, Weronika Brodacka, Magdalena Chęcińska, Julia Hęcińska, Wiktoria Piechota i Laura Jurczyk
"Dwa ognie " chłopców- I miejsce- gmina, IV miejsce - powiat
Piłka nożna dziewcząt "Turniej o puchar premiera Donalda Tuska" - klasy VI - II miejsce w gminie, klasy V i młodsze - II miejscew półfinale wojewódzkim
Mini piłka koszykowa dziewcząt - I m. w gminie, skład drużyny: Jagieła Magdalena, Antkowiak Antonina, Bednarska Karolina, Raś Weronika, Staroń Luiza, Gręda Laura, Szczepańska Barbara, Chęcińska Wiktoria, Czarnecka Aleksandra, Krzak Zofia.
Mini piłka koszykowa chłopców - II m. w gminie - skład drużyny: Molski Gabriel, Siemski Tomasz, Brodacki Florian, Sykulski Aleksander, Szymański Maksymilian, Sobczak Szymon, Dembowski Patryk, Kuzaj Mateusz, Wodniok Marcin.
tenis indywidualny - Barbara Szczepańska - VI miejsce, Gabriel Molski - IV miejsce.

ARTYSTYCZNE

X Powiatowy Przegłąd Szkolnych Zespołów Artystycznych - Chór - III m.
XIX Konkurs fotograficzny "Zabytkowa Architektura Wsi Opolskiej" - I m. Maja Dedyk
Konkurs fotograficzny "Der, die, das - wakacje mit Spaß!" - I m. w województwie Anton Rymarczyk
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków - II m. Julia Kubica
Gminny Konkurs Piosenki Niemieckiej "Jugend singt deutsche Lieder" - Wiktoria Glomb - III m.

NAUKOWE
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - Iga Reszko - Laureatka - IX m. w kraju
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „Żak 2015” - Kamil Januszkiewicz, Patryk Gładysz

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe:
Język polski - Iga Reszko - I m. w etapie gminnym- zakwalifikowana do finału wojewódzkiego, II m. Patryk Gładysz, III m. Magdalena Jagieła
Matematyka - Wiktoria Chęcinska - finalistka etapu wojewódzkiego II m. w etapie gminnym , Kamil Januszkiewicz - III m w etapie gminnym, Michał Wąsiński - IV m w etapie gminnym, Patryk Gładysz VI m w etapie gminnym.
Język niemiecki - Maximilian Baron - IVm gmina. Natalia Tomala VII m. gmina, Julia Skowronek- X m. gmina, Natalia Gruska XII m. gmina
Język angielski - Katarzyna Kudełko - III m. gmina, Iga Reszko - IV m gmina, Aleksandra Skowronek - VII m gmina
Historia - Michał Sosnowski, Szymon Czarnogórski

Wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

e dz1

 

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

logo wlc olesno 1

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466