Szkolne mistrzostwa w rozwiazywaniu łamigłówek

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń klasy 4 – 6.
  2. Konkurs ma charakter zawodów indywidualnych.
  3. Do konkursu uczniowie przygotowują się rozwiązując różne zadania łamigłówki kładąc szczególny nacisk na umiejętność rozwiązywania zadań z list przygotowawczych (z lat poprzednich), które zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły http://psp3.mojeolesno.pl/
  4. Chętni uczniowie zgłaszają się w wyznaczonym terminie.
  5. Szkolnym Mistrzem w Rozwiązywaniu łamigłówek zostanie uczeń, który uzyska najwięcej punktów. W przypadku dużej liczby uczniów biorących udział w konkursie zostaną wyłonieni dodatkowo mistrzowie: w kategorii klas czwartych, piątych, i szóstych.
  6. Zwycięzca otrzymuje tytuł „Mistrza łamigłówek”, ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz 10 punktów w konkursie MatMistrz.
  7. Uczniowie którzy zdobędą II i III miejsce również otrzymają ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz punkty w konkursie MatMistrz (odpowiednio 8 i 6 pkt).
  8. Uczniowie którzy zdobędą IV i V i VI otrzymają ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz 4 punkty w konkursie MatMistrz.

UWAGA!!! W konkursie zostanie wyłoniona 3 - osobowa reprezentacja naszej szkoły do Mistrzostw w Rozwiązywaniu Łamigłówek, które odbędą się w marcu 2015 r. w Kluczborku.