Propozycje gier i zabaw

Drogie dzieci,
zbliżają się wielkimi krokami WAKACJE !!! Dziękuję Wam za cały rok kreatywnej pracy, wspólnych gier i szalonych, czasem naprawdę bardzo szalonych zabaw :) Dziękuję wszystkim dzieciom za zaangażowanie w nasz wspólny projekt "MegaMisja", w którym będziemy aktywnie uczestniczyć od września 2020 r. do czerwca 2021 r. i przeżywać szereg fantastycznych przygód z Psotnikiem ...
Pamiętajcie drogie dzieci o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnej zabawy, przypominam Wam najważniejsze numery telefonów w formie tego wierszyka ..

Znam już na pamięć numery alarmowe
gdy zajdzie potrzeba – w głowie są gotowe.
997 – tu policję się wzywa,
998 – straż pożarna przybywa,
999 – ważne życie i zdrowie
jedzie na sygnale szybkie pogotowie.
W razie zagrożenia korzystam z nich śmiało,
lecz nigdy dla zabawy – gdy nic się nie stało.
997 – policja pędzi już !
998 – strażacy są tuż, tuż !
999 – karetka do nas jedzie !
Poradzę sobie teraz w największej nawet biedzie!

Polecam Wam również wykonanie wakacyjnej pracy plastycznej "Zamek z piasku", zaproście do zabawy koniecznie mamę lub tatę :) Link do filmiku - https://www.youtube.com/watch?v=hTNpX0C1kXA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1XPEPOgouHKDWl4TdcJPOUtHoMYY62UzR8-a1WJc1rlh-DMB262WJ3zHI .

Pozdrawiam Was gorąco, bawcie się dobrze i przeżyjcie niezapomniane przygody, widzimy się we wrześniu - Wasza Pani Agnieszka ze świetlicy

Kliknij, aby się zalogować

npcz 2 0