Drogie dzieci ...
kaja1mPrzedstawiam Wam moją pierwszą propozycję na miły i kreatywny sposób spędzenia czasu.
Uczennica klasy 6b naszej szkoły Kaja wykorzystuje czas spędzony w domu na rozwijaniu swoich pasji.
Jedną z nich jest jak widać na załączonym obrazku malowanie. Sama stworzyła nad łóżkiem własną galerię prac. Może Kaja zainspiruje Was i sami przystąpicie do tworzenia takiej galerii ? Każdy z Was maluje oczywiście to, co lubi :) Jeśli będziecie chcieli podzielić się z nami zdjęciami Waszych galerii, proszę Rodziców o wysyłanie je na mój adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekam z niecierpliwością ...Wasze zdjęcia umieszczę na naszej szkolnej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/PSP3Olesno. Proszę również o zaglądanie czasem na tę właśnie stronę na FB, ponieważ będą pojawiać się na niej małe niespodzianki :)
Pozdrawiam Was gorąco - Wasza Pani Agnieszka ze świetlicy