Ferie, ferie i po feriach. Kolejny raz zorganizowaliśmy w Naszej szkole zimowisko dla uczniów klas I – III. Grupa liczyła 40 uczniów. Zajęcia trwały od 15.01. do 19.01.2018r. Codziennie na dzieci czekały inne atrakcje. W programie były warsztaty mydlarskie. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością przy tworzeniu własnego mydełka. Byliśmy w kinie, teatrze i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z Zumby oraz wyjazdy na krytą pływalnię Oleska Laguna. Nie zabrakło również gier i zabaw sportowych. Podczas zimowiska dzieci miały zapewnione dwa posiłki: śniadanie i obiad.
Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, czego dowodem mogą być zdjęcia. Z relacji uczestników i rodziców wynika, iż wszyscy byli zadowoleni z organizacji, dzieci z wielkim entuzjazmem zdawały relacje z kolejnych wyjazdów. Wszyscy żałowali, że tak szybko ten czas minął i już czekają na następne.

[Więcej zdjęć w GALERII FOTOGRAFII]

Zorganizowanie ferii było możliwe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Olesno oraz Naszym Sponsorom.
Serdecznie DZIĘKUJEMY!