Język mniejszości - niemiecki

Dnia 13 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole V Konkurs Piosenki Niemieckiej. Uczniowie klas I-VI zaprezentowali wybrane przez siebie piosenki. Jury nie miało łatwego zadania, gdyż wszystkie dzieci pięknie wykonały przygotowane piosenki.Szczególnie dla młodszych artystów było to nie lada przeżycie.

W kategorii klas I-III
I miejsce zdobyła klasa Ib, II miejsce- klasa IIa, III miejsce klasa IIIb, pozostałe klasy- Ia, IIIa i IIIc otrzymały wyróżnienie.
W kategorii klas IV-VI
I miejsce zdobyła klasa Va, II miejsce- klasa VIa, III miejsce klasa Vb; klasy IVa, IVb i VIb otrzymały wyróżnienie.
Konkurs Piosenki Niemieckiej połączony był z obchodami Dnia Świętego Marcina.Jak co roku wszyscy uczniowie otrzymali z tej okazji przepyszne rogale oraz wysłuchali legendy o Świętym Marcinie, który zaszczycił nas również swą obecnością.
Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację tego radosnego dnia.

Kliknij, aby się zalogować

npcz 2 0