Wydarzenia

26 września obchodziliśmy kolejny Europejski Dzień Języków. W tym roku na uczniów czekało wiele niespodzianek. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w quizach i zabawach: rozpoznawali różne europejskie języki, poznawali flagi i nazwy europejskich państw, a także próbowali sił w obcojęzycznych łamańcach językowych. Zwieńczeniem było wspólne śpiewanie piosenek Disneya w 25 językach świata. Ponadto, już tradycyjnie, witaliśmy się tego dnia w językach obcych.

617Obchody Europejskiego Dnia Języków podnoszą świadomość w zakresie bogactwa i różnorodności językowej Europy oraz korzyści płynących z uczenia się języków.
Opiekę nad przebiegiem Europejskiego Dnia Języków sprawowali nauczyciele języka niemieckiego i języka angielskiego.

npcz 2 0

obrazek jadlospis