Pięcioro uczniów z sukcesem reprezentowało naszą szkołę w finałach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

• Maciej Marcjasz, uczeń kl. VI b, uzyskał tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, zdobywając I miejsce w województwie. Ucznia przygotowywała p. Justyna Kuchorz.
  • Natalia Tomala, uczennica kl. VI b, uzyskała tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Uczennicę przygotowywała p. Joanna Meryk.
  • Magdalena Chęcińska (VI miejsce w województwie) i Martyna Januszkiewicz, uczennice kl. VI a, uzyskały tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczennice przygotowywała p. Magdalena Bąk.
  • Julia Hęcinska, uczennica kl. VI a, uzyskała tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego. Uczennicę przygotowywała p. Karolina Mendel – Chudzik.
    Bardzo cieszy, że nasi uczniowie rozwijają swoje pasje i odnoszą sukcesy.

Gratulujemy i życzymy wiele zapału do dalszej pracy.