Aktualności

Dnia 29 września obchodzony był VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w obchodach tego święta. Już w połowie września na gazetce obok sali matematycznej pojawiła się "wierszowana tabliczka mnożenia". Każdy kto miał problem z którymś z działań mógł się nauczyć go recytujaco np.: "Pies za płotem szczerzy kły 9 razy 7 jest 63". Od poniedziałku 25 września na schodach naszej szkoły można zobaczyć trudniejsze działania z tabliczki mnożenia.  Natomiast 2 pażdziernika  podczas czterech pierwszych przerw uczniowie mogli zdać egzanin z tabliczki mnożenia. Dwie komisje uczniowskie na piętrze i jedna na parterze egzaminowały swoich kolegów ze znajomości tabiiczki. Każdy kto bezbłędnie odpowiedział na wszystkie wylosowane pytania w określonym czasie otrzymał naklejkę "Expert Tabliczki mnożenia".

Kliknij, aby się zalogować

npcz 2 0