Aktualności

W bieżącym roku nasi uczniowie z powodzeniem uczestniczyli w konkursach matematcznych.

  • W Wojewódzkim Konkusie Matematycznym w etapie gminnym uczestniczyło czworo uczniów naszej szkoły: Magdalena Chęcińska i Martyna Januszkiewicz (I i II miejsce) zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego i uzyskały tytuł FINALISTY. Pozostali uczestnicy etapu gminnego to Maciej Marcjasz i Zuzanna Niesłony.
  • Dwukrotnie uczestniczyliśmy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej OLIMPUS. Magdalena Chęcińska uzyskała tytuł LAUREATA w sesji jesiennej i zimowej natomiast Martyna Januszkiewicz została LAUREATEM w sesji zimowej.
  • W marcu uczestniczyliśmy w Mistrzostwach w Rozwiązywaniu Łamigłówek, które odbyły się w Kluczborku. W konkursie wzięły udział uczennice: Magdalena Chęcińska, która zdobyła II miejsce, Zuzanna Niesłony - VII miejsce oraz Emilia Rosół, która jako piątoklasistka zdobywała doświadczenie w tym konkursie. 
  • W konkurssie Kangur Matematyczny w bieżącym roku wzięło udział 69 uczniów klas II -VI. Ośmiu uczniów uzyskało wyróżnienia. Są to: Paweł Bomba, Antonina Bensz, Szymon Sosnowski, Aleksandra Bąk, Januszkiewicz Martyna, Anna Szukała, Maciej Marcjasz oraz Zuzanna Niesłony. Uczniowie Ci Otrymają dyplomy oraz nagrody książkowe. Największy sukces odniosła Magdalena Chęcińska, która wykonała bezbłędnie wszystkie zadania i uzyskała tytuł LAUREATA. Madzia otrzymała zaproszenie na Uroczyste podsumowanie XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu odbędzie się 13 czerwca 2017 roku w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.

kangur b kangur z
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.

e dz1

Kliknij, aby się zalogować  

 

npcz 2 0 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS

  

 

logo4

 

 

klasa5