Matematyka online

Strona do nauki i oceny, szczególnie przydatna, jeśli chodzi o ćwiczenia i testy matematyczne, ale nie tylko matematyczne. Możesz ćwiczyć działania pisemne, rachunek pamięciowy, obliczanie obwodów i pól figur, działania na ułamkach i wiele innych umiejętności matematycznych

that quiz

Serwis poświęcony królowej nauk. Czytelnik na stronie znajdzie garść informacji z dziedziny geometrii, algebry i arytmetyki, trochę ciekawostek oraz zadań.  Rejestracja w serwisie jest darmowa i bezspamowa.

math edu

Dostępny przez internet program dla uczniów klas 4–8 szkoły podstawowej.
Kto pierwszy uratuje rozbitków z tajemniczej wyspy? Kto zdobędzie najwięcej złotych medali i nagród? Kto wywalczy sobie wysokie miejsce w lidze najlepszych matematyków? Ten, kto potrafi sprawnie liczyć, logicznie myśleć i ma doskonałą pamięć! Matlandia przypomina lubiane przez uczniów gry komputerowe – zamienia rozwiązywanie zadań w pełną emocji zabawę z elementami rywalizacji. Spodoba się zarówno uzdolnionym, jak i tym, którym nauka sprawia trudności.

matlandia
Lipiec 2019