Aktualności sportowe

kosz ch

 

W dniu dzisiejszym, tj.30.01.2018 odbyły się zawody sportowe o mistrzostwo gminy z Minikoszykówki. Nasza "trójka" zajęła I miejsce wygrywając z "Dwójką" 8:6 i ze szkołą z Borek Wielkich 12:8.

Dnia 14 lutego będziemy walczyć w Praszce o mistrzostwo powiatu! Gratulację dla chłopców! Skład: Siemski Grzegorz, Brodacki Sebastian, Rymarczyk Maximilian, Staroń Szymon, Bawej Mateusz, Bioły Jakub, Pielot Dominik, Ćwieląg Mateusz, Lubojański Jakub, Kokot Patryk, Hadam Michał.

W dniu 19 grudnia 2017 roku w hali sportowej PSP nr 2 w Oleśnie odbyły się gry i zabawy „Mały Olimpijczyk”. Dziewczęta i chłopcy dzielnie reprezentowali naszą szkołę. Mimo, iż nie udało nam się tym razem wygrać zawodów, do szkoły wróciliśmy w dobrych nastrojach.

Skład drużyny dziewcząt: Tamara Biniek, Hanna Popczyk, Olga Adamska, Nikol Kukuła, Oliwia Lech, Magdalena Dorynek, Kaja Gładysz, Kaja Zolisz, Kamila Bawej, Marcela Stasińska, Kaja Makles, Anna Drynda, Daria Brzuchnalska.
Skład drużyny chłopców: Wróbel Dominik, Bioły Dominik, Kubica Paweł, Dębowski Iwo, Kiełbus Brajan, Dytman Miłosz, Rymarczyk Anton, Brzęczek Maciej, Piech Antoni.
Gratulacje.

W dniu 8 grudnia 2017 r w SP 1 w Oleśnie odbyły się zawody sportowe w „Dwa Ognie” na szczeblu gminnym – kategoria chłopców. W zawodach uczestniczyły dwie szkoły: „Trójka” i „Dwójka”. Nasi chłopcy wygrali mecz 30: 16 i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbyły się 11 grudnia 2017 r na hali sportowej „Kotwica” w Praszce uczestniczyli chłopcy z siedmiu szkół. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Chłopcy z „Trójki” zajęli III miejsce w powiecie wygrywając w ostatnim meczu z Gorzowem Śląskim.


Skład drużyny: Hofman Dominik, Kołek Fabian, Antkowiak Marcel, Wróbel Dominik, Bioły Dominik, Włoch Kamil, Kubica Paweł, Srokosz Jakub, Kiełbus Brajan, Dytman Miłosz.

Dnia 13 grudnia 2017 roku w hali sportowej w Praszce odbyły się zawody dla najmłodszych w Dwa Ognie. O tytuł Mistrza Powiatu rywalizowało sześć reprezentacji szkół podstawowych. Po zaciętych meczach w grupie, gdzie wygrałyśmy z zawodniczkami z Gorzowa 20:5, Dalachowa 13:10, pokonałyśmy Praszkę 10:9 i w finale ponownie spotkałyśmy się z reprezentacją Dalachowa. Tym razam szczęście nam nie dopisało i przegrałyśmy mecz jednym punktem 7:8. Skład naszej drużyny: Anna Drynda, Aleksandra Kalinowska, Daria Brzuchnalska, Marcela Stasińska, Olga Adamska, Kamila Bawej, Kaja Gładysz, Oliwia Lech, Maja Makles, Wiktoria Klepacz i Tamara Biniek - kapitan drużyny. 

Zawody przebiegły w atmosferze sportowej rywalizacji z zasadami fair play.
Do szkoły wróciłyśmy z dyplomem i uśmiechami ciesząc się ze zdobycia II miejsca. Ostatecznie I m-ce zajęła reprezantacja z Dalachowa, III m-ce z Praszki, IV m-ce ze Sternalic, V m-ce z Gorzowa śl.i na ostatnim miejscu uplasowały się dziewczęta z Dobrodzienia.

Naszym zawodniczkom dziękujemy za sportową postawę i wolę sportowej rywalizacji a przede wszystkim za dobrą zabawę!
Opiekun: Barbara Bioły

Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Anna Drynda, Aleksandra Kalinowska, Daria Brzuchnalska, Marcela Stasińska, Olga Adamska, Kamila Bawej, Kaja Gładysz, Oliwia Lech, Maja Makles, Wiktoria Klepacz i Tamara Biniek - kapitan drużyny w piątek, 08.12.2017 r. zdobyły Mistrzostwo Gminy pokonując zawodniczki z PSP nr 2 w Oleśnie w bardzo zaciętej walce. Już 13 grudnia dziewczęta będą reprezentowały gminę w zawodach powiatowych.

Trzymamy kciuki !!!

Podkategorie

Roczny konkurs dla uczniów

Luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

e dz1

 

logo mistrzowie matlandii m

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

logo wlc olesno 1

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466