kroki

Spróbuj przez 16 dni (począwszy od 6 lutego do 21 lutego) monitorować swoją aktywność za pomocą aplikacji mobilnej do mierzenia kroków i zostań MISTRZEM!

ORGANIZATOR:

Nauczyciele wychowania fizycznego

ADRESACI KONKURSU:

Kategoria I - uczniowie klas IV - VI

Kategoria II - uczniowie klas VII - VIII

REGULAMIN KONKURSU „ ZASTAŃ MISTRZEM W WYKONYWANIU KROKÓW ”:

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie dobrych chęci i świadomości wpływu aktywności fizycznej na zdrowie.
• Zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie jak największej ilości kroków w sumie przez 16 dni oraz udokumentowanie tego za pomocą wybranej aplikacji mobilnej. Liczniki nabijamy w każdym miejscu, np. : w domu, na spacerze, podczas zabawy z psem, na stadionie, w parku, a nawet na zakupach pod opieką osoby dorosłej.
• Konkurs będzie trwał od 6 lutego do 21 lutego 2021r.
• Nagrody w postaci cząstkowej oceny celującej o wadze 2 z przedmiotu wychowanie fizyczne otrzymają uczniowie, którzy przedłożą swoim nauczycielom w-f całościowe raporty aktywności.
Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii nagrodzimy sportowymi niespodziankami. Pozostałym uczestnikom konkursu gwarantujemy lepsze samopoczucie i poprawę kondycji fizycznej. Najlepsza dziesiątka otrzyma pamiątkowe Certyfikaty.