Wydarzenia

W dniu 15.03.2015 w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się V Dobrzeński Festiwal Skoków i Rzutów w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach w pchnięciu kulą wystartowało aż 54 zawodników w tym 30 dziewcząt.received 460603977474068
Nasza uczennica Karolina Bednarska, zwyciężczyni wrześniowego 3 Festiwalu Pchnięcia Kulą o Puchar Burmistrza Olesna w kat. szkół podstawowych, spisała się rewelacyjnie i stanęła na najwyższym miejscu podium. Karolina uzyskała wynik 8.95 m, co dało jej prowadzenie w konkursie już po pierwszym pchnięciu. Zawodniczka, która zajęła drugie miejsce - D. Schider pchnęła ponad pół metra bliżej niż nasza Karolina (wynik 8.36m), trzecie miejsce zajęła I. Janas - 8.14m. Dziewczęta pchały kulą 3 kg.
Karolina uczęszcza na zajęcia w ramach programu Lekkoatletyka Dla Każdego, a obecnie, w ramach współpracy naszej szkoły z LUKS Podium Kup doskonali swoje umiejętności na obozie sportowym. Należy wspomnieć, że tym wynikiem Karolina Bednarska ustanowiła nowy rekord naszej szkoły !!!

Opiekun Barbara Bioły

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS