Wydarzenia

Oliwia Biniek - uczennica klasy 4b  będzie reprezentować nasze miasto w ogólnopolskim finale NESTLE CUP.

Dnia 13 maja 2016 roku na Stadionie Lekkoatletycznym im.Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbyły się wojewódzkie-regionalne eliminacje Nestle Cup w trójboju dla szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka Dla Każdego!" W zawodach wzięło udział ponad 260 uczniów z całego województwa, w tym 11 uczniów z naszego miasta: Paulina Kik, Weronika Brodacka, Oliwia Biniek, Zuzanna Niesłony, Julia Czernia, Magdalena Chęcińska, Anna Hyla, Alicja Kukuła, Karolina Bednarska, Weronika Raś i Szymon Sitek, trenujących pod okiem opiekunki - Barbary Bioły. Zwyciężczynią na dystansie 60 m. została uczennica naszej szkoły - Oliwia Biniek.
Oliwia - jako mistrzyni regionalna - reprezentować będzie nasze wojwewództwo na ogólnopolskim finale, który w dniach 2-3 września 2016 roku odbędzie się w Toruniu. Poza tym miejsca na podium zajęli: Paulina Kik - III m-ce w skoku w dal, Karolina Bednarska - III m-ce w pchnięciu kulą, ponownie Oliwia Biniek - II m-ce w skoku w dal. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i poczęstunek, a najlepsi - pamiątkowe medale.
Gościem specjalnym zawodów był Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski.


Gratulujemy i cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych młodych lekkoatletów :-)
Wszystkie chętne do zabawy z lekkoatletyką dzieci klas IV - VI szkół podstawowych gminy Olesno mogą uczęszczać na zajęcia w poniedziałki od godz.15.10, we wtorki od godz.14.20 oraz w piątki od 15.10. Zajęcia odbywają się na boisku szkolnym przy PSP 3.

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS