Wydarzenia

We wtorek, 22 września 2015 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków w Opolu rozegrane zostały w ramach programu "Lekkoatletyka Dla Każdego" WOJEWÓDZKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE.

Na opolskim obiekcie stawiło się wiele drużyn z województwa opolskiego, w tym nasza reprezentacja z oleskich szkół podstawowych w dosyć licznej grupie - 12 zawodników. Gośćmi zawodów byli między innymi Prezydent Miasta Opola - Arkadiusz Wiśniewski, Marszałek Województwa Opolskiego - Andrzej Buła, Wicemarszałek Województwa Opolskiego- Grzegorz Sawicki, olimpijczyk Janusz Trzepizur oraz wielu innych pasjonatów sportu, którzy dopingowali liczną grupę młodych adeptów lekkoatletyki. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na dystansie 60 m, bieg długi - 600 m, skok w dal ze strefy, skok wzwyż, rzut oszczepem VORTEX. Weronika Raś, uczennica naszej szkoły okazała się najlepszą zawodniczką w województwie opolskim w rzucie oszczepem Vortex. Zawodniczka wyjechała z Opola uhonorowana statuetką, medalem i nagrodą rzeczową. Dziewczęta regularnie uczęszczają na zajęcia lekkoatletyczne organizowane w ramach ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka Dla Każdego" i są tego efekty. Ćwiczą trzy razy w tygodniu na boisku szkolnym przy PSP 3 oraz na hali szkolnej w PSP 2 w Oleśnie. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. 

Skład oleskiej reprezentacji, która godnie reprezentowała nasze miasto: Zuzanna Wadowska, Hanna Grajcar, Laura Kainka, Agnieszka Czarnogórska, Weronika Brodacka, Weronika Grondys, Weronika Raś, Natalia Ptaszyńska, Denis Kandziora, Zuzanna Niesłony, Magdalena Chęcińska i Oliwia Biniek. Opiekun grupy: Barbara Bioły.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS