Aktualności sportowe

Dnia 7 czerwca na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Indywidualna Lekkoatletyka. Prawo startu w zawodach wywalczyli Mistrzowie i Wicemistrzowie Powiatu poszczególnych konkurencji.
Naszą szkołę reprezentowali: Marysia Łyniewska - bieg 100 m, Weronika Raś - rzut piłeczką palantową, Karolina Bednarska - pchnięcie kulą oraz Dawid Płóciennik - rzut piłeczką palantową. Idealna dla lekkoatletów pogoda sprawiła, że prawie każdy pobił swój rekord życiowy. Marysia przebiegła 100 m w czasie 15,15 sek., Dawid rzucił 41,5 m a Weronika 38,5 m piłką palantową. Najewiększy sukces, a zarazem nowy rekord szkoły i "życiówkę" ustanowiła Karolina Bednarska, która w pchnięciu kulą 2 kg wywalczyła z wynikiem 10,24 m tytuł Wicemistrzyni Województwa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
opiekun: Barbara Bioły

Kliknij, aby się zalogować