Aktualności sportowe

We wtorek 06 października 2015 roku na boisku szkolnym odbyła się impreza dla klas I - III w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego".

Dzieci korzystały ze specjalnie dostosowanego, bezpiecznego i lekkiego sprzętu. Zabawy miały na celu zachęcenie uczniów do zdobywania nowych umiejętności ruchowych, podnoszenie sprawności fizycznej, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw sportowych, w tym zwłaszcza dotyczących zdrowego stylu życia. Młodzi sportowcy rywalizowali ze sobą pokonując odcinki sprinterskie, płotki, drabinki koordynacyjne.
Wszyscy dobrze się bawili, a kibicowaniu nie było końca. Program "Lekkoatletyka dla każdego", finansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy współpracy ze sponsorami, firmami Nestle Polska i PKN Orlen oraz jednostkami samorządu terytorialnego jest idealnie dostosowany dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.
Opiekun - Barbara Bioły

Kliknij, aby się zalogować