Wydarzenia

Dnia 5 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół nr 2 w Oleśnie odbyły się lekkoatletyczne zawody dziewcząt i chłopców z rocznika 2006 i młodszych na szczeblu gminnym. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Skład reprezentacji dziewcząt: Aleksandra Helois - kapitan drużyny, Tamara Biniek, Weronika Stachurska, Natalia Ptaszyńska, Julia Dembowska, Anna Drynda, Aleksandra Kalinowska, Maja Makles, Natalia Gmyrek i Alicja Piechota.

Skład reprezentacji chłopców: Śliwiński Maciej, Kubica Paweł, Wróbel Dominik, Piech Antoni, Bioły Dominik, Rymarczyk Anton, Brzeczek Maciej, Srokosz Jakub, Dytman Miłosz.

Zawodnicy uczestniczyli w następujących konkurencjach:

1. Prowadzenie piłeczki tenisowej kijem hokejowym.
2. Wyścigi z kozłowaniem piłki.
3. Skoki z piłką siatkową między kolanami.
4. Przenoszenie piłki lekarskiej.
5. Wyścigi skokami zajęczymi.
6. Wyścig z przeplataniem przez szarfę i przewrotem w przód.
7. Wyścig z przeskokiem przez płotek.
8. Skoki dodawane obunóż z miejsca.

Dziewczęta naszej szkoły okazały się najlepszymi "olimpijkami" w gminie. Najszybciej i najdokładniej wykonały poszczególne konkurencje i zdobyły mistrzostwo gminy oraz prawo startuw zawodach na szczeblu powiatowym. Chłopcy uplasowali się na drugim miejscu. 

Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki we wtorek, 10 stycznia podczas zawodów na szczeblu powiatowym!

Opiekunowie: Barbara Bioły i Waldemar Chwiłka

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS