Aktualności sportowe

Dnia 28 września 2017 roku w klimacie pięknej jesiennej pogody odbyły się w ośrodku "Anpol" Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym. 

W zawodach brali udział zwycięzcy zawodów gminnych szkół powiatu oleskiego. Na starcie spotkały się zawodniczki z gmin: Olesno, Praszka, Dobrodzień, Rudniki, Gorzów Śląski i Radłów. Dziewczęta rocznik 2005 oraz 2006 i młodsze biegły na dystansie 1000 m. Trasa nie była łatwa, dziewczęta walczyły bardzo dzielnie zajmując ostatecznie I miejsce w powiecie oleskim. Nasza zawodniczka - Oliwia Biniek zajęła III miejsce, tym samym wywalczyła prawo startu w zawodach wojewódzkich. Pozostałe zawodniczki uplasowały się poza podium: Tamara Biniek, Alicja Piechota, Anna Hyla oraz Aleksandra Włoch.


Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

Dnia 26 września 2017 roku w parku miejskim w Oleśnie odbyły się gminne zawody - sztafetowe biegi przełajowe 8*800 m dziewecząt i chłopców. Dziewczęta spisały się rewelacyjnie i wygrały sztafetę pokonując reprezentację Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie. Trasa nie była łatwa, nawierzchnia iście jesienna, śliska i wyboista, jednak to nie zniechęciło naszych dziewcząt do walki o medal.

Skład sztafety: Oliwia Biniek, Aleksandra Włoch, Alicja Piechota, Anna Hyla, Aleksandra Jagieła, Natalia Ptaszyńska, Tamara Biniek (nasza najmłodsza iskierka), Aleksandra Bąk i Oliwia Szczepańska.


Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

Dnia 22 września 2017 roku przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się w parku miejskim Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele szkół podstawowych: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3 oraz Borki Wielkie. Dziewczęta rocznik 2005 oraz 2006 i młodsze biegły dystans dwóch okrążeń w parku. Nasza zawodniczka - Oliwia Biniek zajęła III miejsce, tym samym wywalczyła prawo startu w zawodach powiatowych. Awansowały również: Anna Hyla (IV m-ce) oraz Aleksandra Włoch (V m-ce). W rywalizacji dziewcząt roczn. 2006 i młodsze miejsce na podium i prawo startu w zawodach powiatowych wywalczyła Alicja Piechota - III m-ce i Tamara Biniek - V m-ce. Pozostałe zawodniczki: Weronika Brodacka, Natalia Ptaszyńska, Nikol Kukuła, Aleksandra Jagieła i Oliwia SAzczepańska walczyły również bardzo dzielnie.
Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31