Aktualności sportowe

W ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego!" 13 kwietnia 2019 r. nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w jednej z największych imprez biegowych w Polsce. Na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie wystartowało ok. 2500 dzieci z całej Polski, w tym dosyć liczna reprezentacja naszej szkoły: Alicja Biniek, Tamara Biniek, Maja Makles, Olga Adamska, Jan Lysy i Dawid Kaczmarczyk. Młodzież spisała się rewelacyjnie, każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz medal. W biegu "Lekkoatletyka dla każdego!" przy Orlen Warsaw Marathon jako pierwsi wystartowali starsi lekkoatleci pokonując dystans 900 m, następnie młodsi biegacze - 600 m. Celem imprezy było przede wszystkim zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej i dbałość o wszechstronny rozwój fizyczny dzieci i młodzieży.

Impreza była bardzo udana mimo, że pogoda nie rozpieszczała. Organizatorzy zadbali o radosną, sportową atmosferę.

Barbara Bioły

Kliknij, aby się zalogować