Dzisiaj, 6 grudnia w hali sportowej odbyły się pierwsze zawody najmłodszej reprezentacji naszej szkoły. Młodzi sportowcy spisali się rewelacyjnie pokonując reprezentacje Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie. Walka była bardzo zacieta, wybiegane kilometry, wyskakane centymetry, oddane dziesiątki rzutów... Dziewczęta po zaciętej walce wygrały wynikiem 32:5, natomiast chłopcy 26:15.
Skład drużyny dziewcząt: Emilia Witek, Kinga Piśniak, Milena Krawczyk, Hanna Krawczyk, Hanna Hęcinska, Julia Gręda, Kaja Gładysz, Lena Brzęczek, Katarzyna Bomba i Antonina Bensz.
Skład drużyny chłopców: Michał Zug, Jakub Szczepański, Maciej Srokosz, Dominik Rataj, Tomasz Mencel, Jan Lysy, Szymon Kościelny, Damian Jaskuła i Tomasz Chęciński.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych.