UONET+ dla uczniów i rodziców, to szybki i wygodny dostęp do e-dziennika.
Po zalogowaniu się na swoje konto uczeń/rodzic może zobaczyć:

• aktualny plan lekcji,
  • kiedy i z czego będą sprawdziany czy kartkówki,
  • zadania domowe jakie trzeba odrobić w najbliższym czasie,
  • oceny i nieobecności,
  • napisać lub odebrać wiadomość od nauczyciela.

e dz

Wejdź do e-dziennika PSP nr 3

w Oleśnie

Aby korzystać z e- dziennika należy podać wychowawcy adres e-mail, który będzie używany do logowania. Gdy adres ten zostanie wprowadzony na platformę można założyć konto. Robimy to wg instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:
https://uonetplus.vulcan.net.pl/olesnopowiatoleski, lub kliknij odpowiedni link na stronie szkoły.
Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

film1m

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika:

Aplikacja mobilna Dzienniczek+
E-dziennik w Twoim telefonie, to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+.
Jak zarejestrować urządzenie mobilne w systemie UONET+? - przeczytaj instrukcję.

dzienniczek

Lipiec 2019