E-dziennik

UWAGA!  Od dnia 2 września nasza szkoła korzysta z e-dziennika na platformie Opolskiej eSzkoły. Poniżej zamieszczamy wszystkie informacje potrzebne do założenia konta w nowym e-dzienniku.

(przydatna dla rodziców, którzy mają dzieci w różnych szkołach korzystających z Opolskiej e-Szkoły).

UONET+ dla uczniów i rodziców, to szybki i wygodny dostęp do e-dziennika.
Po zalogowaniu się na swoje konto uczeń/rodzic może zobaczyć:

• aktualny plan lekcji,
  • kiedy i z czego będą sprawdziany czy kartkówki,
  • zadania domowe jakie trzeba odrobić w najbliższym czasie,
  • oceny i nieobecności,
  • napisać lub odebrać wiadomość od nauczyciela.

e dz

Wejdź do e-dziennika PSP nr 3

w Oleśnie

Instrukcja zakładania konta i logowania

do dziennika elektronicznegoOpolskiej eSzkoły

Aby korzystać z e-dziennika należy przekazać wychowawcy formularz z danymi i zgodą na ich przetwarzanie w bazie Opolskiej eSzkoły. Gdy wychowawca wprowadzi te dane do systemu, będzie możliwe założenie konta i korzystanie z e-dziennika. Poniżej krótka instrukcja jak to wykonać.

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres e-dziennika:
https://Uonetplus.eszkola.opolskie.pl/olesnopowiatoleski lub kliknij odpowiedni link na stronie szkoły http://psp3.mojeolesno.pl/
Wyświetli się strona logowania do systemu. Wybierz logowanie standardowe i kliknij przycisk Zaloguj się
2. a) Jeżeli posiadasz koto na Opolskiej eSzkole wpisz nazwę użytkownika, hasło i zaloguj się.
    b) Jeżeli nie posiadasz konta, kliknij przycisk Przywracanie dostępu do konta.
3. Wpisz PESEL, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej (zapisanej w systemie, tej którą podałeś do dokumentacji szkolnej). Otrzymasz wiadomość zawierającą twój login , e-mail oraz link aktywacyjny do eSzkoły.
5. Kliknij link podany w treści wiadomości, aby nadać własne hasło. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z loginu i ustalonego przez siebie hasła.

Instrukcja przywracania dodtępu do konta na Opolskiej eSzkole

Jeżeli straciłeś dostęp do swojego konta np. wtedy gdy hasło straciło ważność, kliknij przycisk Przywracanie dostępu do konta.
1. Wpisz PESEL lub login zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
2. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej (zapisanej w systemie, tej którą podałeś do dokumentacji szkolnej). Otrzymasz wiadomość zawierającą twój login , e-mail oraz link aktywacyjny.
3. Kliknij link podany w treści wiadomości. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
4. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z loginu i nowego ustalonego przez siebie hasła.

Aplikacja mobilna Dzienniczek+
E-dziennik w Twoim telefonie, to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+.
Jak zarejestrować urządzenie mobilne w systemie UONET+? - przeczytaj instrukcję.

dzienniczek

Załączniki: