E-dziennik

UWAGA!  Od dnia 2 września nasza szkoła korzysta z e-dziennika na platformie Opolskiej eSzkoły. Poniżej zamieszczamy wszystkie informacje potrzebne do założenia konta w nowym e-dzienniku.

(przydatna dla rodziców, którzy mają dzieci w różnych szkołach korzystających z Opolskiej e-Szkoły).

UONET+ dla uczniów i rodziców, to szybki i wygodny dostęp do e-dziennika.
Po zalogowaniu się na swoje konto uczeń/rodzic może zobaczyć:

• aktualny plan lekcji,
  • kiedy i z czego będą sprawdziany czy kartkówki,
  • zadania domowe jakie trzeba odrobić w najbliższym czasie,
  • oceny i nieobecności,
  • napisać lub odebrać wiadomość od nauczyciela.

e dz

Wejdź do e-dziennika PSP nr 3

w Oleśnie

Instrukcja zakładania konta i logowania

do dziennika elektronicznegoOpolskiej eSzkoły

Aby korzystać z e-dziennika należy przekazać wychowawcy formularz z danymi i zgodą na ich przetwarzanie w bazie Opolskiej eSzkoły. Gdy wychowawca wprowadzi te dane do systemu, będzie możliwe założenie konta i korzystanie z e-dziennika. Poniżej krótka instrukcja jak to wykonać.

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres e-dziennika:
https://Uonetplus.eszkola.opolskie.pl/olesnopowiatoleski lub kliknij odpowiedni link na stronie szkoły http://psp3.mojeolesno.pl/
Wyświetli się strona logowania do systemu. Wybierz logowanie standardowe i kliknij przycisk Zaloguj się
2. a) Jeżeli posiadasz koto na Opolskiej eSzkole wpisz nazwę użytkownika, hasło i zaloguj się.
    b) Jeżeli nie posiadasz konta, kliknij przycisk Przywracanie dostępu do konta.
3. Wpisz PESEL, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość zawierającą twój login , e-maile oraz link aktywacyjny.
5. Kliknij link podany w treści wiadomości, aby nadać własne hasło. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z loginu i ustalonego przez siebie hasła.

Aplikacja mobilna Dzienniczek+
E-dziennik w Twoim telefonie, to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+.
Jak zarejestrować urządzenie mobilne w systemie UONET+? - przeczytaj instrukcję.

dzienniczek

Załączniki: