Galeria FOTO

Wizyta Św. Mikołaja- 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Św. Mikołaj. Dzieci były zachwycone nie tylko Mikołajem ale i jego pomocnikami, którzy spisali się na medal. Przedszkolaki otrzymały nie tylko słodkie paczki ale również nowe zabawki do placówki. Dziękujemy uczniom za zorganizowanie tak świetnego Mikołaja oraz Dyrekcji za sfinansowanie pięknych zabawek.

[więcej zdjęć w GALERII]

W Grupie Słoneczek funkcjonuje KALENDARZ ADWENTOWY ( są to czerwone woreczki zawieszone na sznurku wzdłuż ściany). Codziennie otwierany jest woreczek a w nim ukryte jest zadanie bądź niespodzianka. 1 grudnia dzieci miały za zadanie narysować list do Mikołaja. 4 grudnia zadaniem było wykonanie WIEŃCA ADWENTOWEGO efekty przerosły nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo dumne z naszych Słoneczek i ich umiejętności ;) Oto efekty ich cieżkiej pracy.

20-24.11.2017r. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada w naszym przedszkolny przez cały tydzień dzieciom towarzyszyły ich kochane pluszaki. Co dziennie dzieci miały zajęcia związane z tym dniem, natomiast w piątek odbyły się urodziny Pluszowego Misia z pysznym poczęstunkiem.

30.11.2017r. w grupie Słoneczek odbyły się Andrzejki. Dowiedzieliśmy się kto kim będzie w przyszłości oraz co nas ciekawego czeka. Najciekawszą i najpyszniejszą wróżbą, była wróżba cukierkowa ;) z tego dzieci najbardziej się ucieszyły.

Słoneczka miały okazję uczestniczyć w koncercie muzyki klasycznej. Musimy je bardzo pochwalić za grzeczne zachowanie i aktywne uczestnictwo. Z uśmiechniętych twarzy można wywnioskować, że bardzo im się podobało. Mamy nadzieję, że takich koncertów będzie więcej .

e dz1

 

logo mistrzowie matlandii m

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

logo wlc olesno 1

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466