Galeria FOTO

W ramach religii nasze SŁONECZKA miały dziś kolędę. Odwiedził nas ksiądz, który wraz z dziećmi śpiewał kolędy. Na koniec dzieci zostały pokropione wodą święconą i otrzymały obrazki.

Przedszkolaki wraz z uczniami szkoły były na Koncercie Kolęd, który odbył się w szkolnej sali gimnastycznej. Dzieci miały możliwość posłuchać i wspólnie śpiewać kolędy.

 

Nasze Słoneczka zamieniły się miejscami z uczniami klasy I. Uczniowie przeszli do sali przedszkolnej by się pobawić a nasze przedszkolaki przeszły do klasy w szkole. Dzieci oglądały bajki " Drużyna Chrumka", które pokazywały dlaczego warto jeść owoce i warzywa. Zamiana była super!

 

 
 
 

Nasze Słoneczka przygotowały Jasełka . Dzieci pięknie wystąpiły opowiadając historie Bożego Narodzenia, która była wzbogacona o przedszkolaki składające Panu Jezusowi liczne dary. Dzieci także w przedstawieniu śpiewały liczne kolędy i grały na instrumentach. Po skończonych Jasełkach składaliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękne występy i złożyła życzenia świąteczne. Następnie dzieci jadły słodki poczęstunek który był przedszkolnym symbolem Wigilii. Atmosfera była bardzo Świąteczna.

Naszą grupę odwiedził Mikołaj w towarzystwie aniołków i diabełków. Przywiózł ze sobą worki pełne prezentów. Dzieci zaśpiewały mu piosenkę i powiedziały wiersz. Każde z dzieci przygotowało laurkę, którą wręczyło Mikołajowi w podziękowaniu za paczkę. Nasze Słoneczka otrzymały także nowe zabawki do sali. Bardzo dziękujemy Mikołajowi!

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

e dz1

projekt

logo koord

 

m Logo Mistrzowie Matlandii

 

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

 

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466

 TESTY dla uczniów