Galeria FOTO

Nasze dzieci szukały na placu przedszkolnym jajeczek zostawionych przez zająca wielkanocnego. Były bardzo szczęśliwe gdy odnalazły wszystkie. Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Nasza grupa była w teatrze na spektaklu " Idziemy po skarb". Dzieci były bardzo zainteresowane spektaklem. Dowiedziały się, że ważniejsza od wszelkich skarbów jest przyjaźń. Nasze Słoneczka po teatrzyku miały krótką pogadankę z aktorami na scenie. Dzieci miały okazję obejrzeć scenę od drugiej strony. Każde z dzieci miało okazję potrzymać kukiełki i eksponaty teatralne. Wycieczka była udana!

Nasze dzieci były w szkole nr 2 na wystawie Centrum Kopernika. Miały tam możliwość zaobserwować oraz samemu wykonać różnego rodzaju zadania i ciekawostki. Było to dla nich bardzo ciekawe doświadczenie.

Nasze Słoneczka w ramach tematyki Przyroda i Ekologia sprzątały szkolne boisko ucząc się segregować śmieci.

Słoneczka wraz z uczniami ze szkoły spaliły Marzanny. Głośnymi okrzykami przeganialiśmy Zimę . Dzieci grały na instrumentach perkusyjnych i śpiewały. Mamy nadzieję, że teraz już przyjdzie WIOSNA!!

Nasze Słoneczka samodzielnie nakładały ziemię do pojemników a następnie  siały nasionka i sadziły cebulki do przedszkolnego ogródeczka. Wprowadziliśmy Wiosnę do naszej sali.

 

 
 
 

W ramach tematyki "Dzień Kobiet" - nasze Słoneczka poznały pracę sekretarki, dyrektora szkoły, kucharek, intendentki oraz nauczyciela na świetlicy. Dzieci miały możliwość same przybijać pieczątki , zaobserwować wyposażenie kancelarii i kuchni oraz gabinetu intendentki. Na świetlicy dzieci piły wodę i herbatkę oraz bawiły się zabawkami pod okiem nauczyciela świetlicy. Dzieci dowiedziały się dużo ciekawych rzeczy.

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

e dz1

projekt

logo koord

 

m Logo Mistrzowie Matlandii

 

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

 

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466

 TESTY dla uczniów