Galeria FOTO
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki z grupy Sówek przygotowały jasełka, które odbyły się 14 grudnia 2022 r. Rodzice nie tylko byli widzami, mieli okazję również aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu, grając na małych instrumentach perkusyjnych do świątecznego utworu. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty plastyczne na których każdy przedszkolak z pomocą rodzica wykonał szopkę bożonarodzeniową.

 

6 grudnia naszą przedszkolną grupę odwiedził wyjątkowy i długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość - Święty Mikołaj, który przybył w towarzystwie najprawdziwszych elfów. Dzieci po krótkiej rozmowie ze Świętym Mikołajem obdarowały go samodzielnie przygotowanymi laurkami, a Mikołaj wręczył każdemu drobny upominek i prezenty dla grupy, którymi dzieci mogą się bawić podczas pobytu w przedszkolu. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały ,,Mikołajową piosenkę”, która rozkołysała naszych wyjątkowych gości. To był bardzo magiczny dzień.
 

 

14 lutego w każdej grupie przedszkolnej odbyły się różne zabawy z serduszkiem w roli głównej. Dzieci otrzymały również kartki walentynkowe, które wcześniej wrzucały dla swoich ulubieńców do specjalnie przygotowanej skrzynki. Tego dnia w przedszkolu było szczególnie miło i bardzo czerwono.

25 stycznia w grupie „Gwiazdek” i „Słoneczek” odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy, na który wszyscy przybyli w pięknych, kolorowych strojach. Przebierańcy uczestniczyli tego dnia w pokazie swoich strojów, sesji zdjęciowej, w słodkim poczęstunku, zabawie tanecznej i zabawach z elementami rywalizacji. Każda z sal błyszczała dyskotekowym blaskiem oraz karnawałowymi dekoracjami. Wspólna zabawa przyniosła przedszkolakom wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

filmW czwartek 17 czerwca odbyło się uroczyste Pożegnanie przedszkolaków z grupy Słoneczek. Dzieci zaprosiły swoich rodziców i wykonały piękny występ na zakończenie swojej przygody w oddziale przedszkolnym. Występom towarzyszyły zarówno uśmiechy jak łzy. Mamy nadzieję, że wszystkie Słoneczka miło i z uśmiechem na twarzy będą wspominać swoje lata spędzone w przedszkolu.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w szkole!

27 lutego odbył się bal karnawałowy. W tym roku w nieco innej formie niż zwykle. Każda z grup bawiła się osobno w swojej sali, ale zabaw, tańców i radości nie brakowało. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane przez Zakład Fotograficzny Dedyk.

010203

>>>Zobaczwszystkie zdjęcia w GALERII<<<

21 grudnia 2020r. dzieci z grupy Gwiazdek, chcąc wprowadzić w świąteczny nastrój pracowników naszej szkoły, jak również swoich najbliższych, przedstawiły Jasełka. W bożonarodzeniowej scenerii stworzonej przez nauczycielki oraz pięknych strojach przygotowanych przez rodziców odtworzyły historię narodzin Pana Jezusa w stajence. Na moment przestały być zwykłymi dziećmi i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, pastuszków i królów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały. Na koniec pani dyrektor Grażyna Lipińska podziękowała dzieciom za występ i złożyła wszystkim życzenia. Rodzice przedszkolaków zobaczyli świąteczne przedstawienie dzięki udostępnionemu im nagraniu.

Po Jasełkach w grupie Gwiazdek odbyła się wspólna wigilia w postaci uroczystego obiadu. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne – barszcz z uszkami i smażona ryba. Nie obyło się także bez wspólnego kolędowania, które sprawiło przedszkolakom wiele radości.
Ten świąteczny dzień w naszym przedszkolu z pewnością na długo utkwi dzieciom w pamięci.

0102003

040506

>>>>zobacz wszystkie zdjęcia w GALERII FOTOGRAFII<<<

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS