Harmonogram wydarzeń

W czerwcu 2018 uczniowie klasy VI a wzięli udział w lokalnym konkursie „W stulecie odzyskania niepodległości – oni wzorami polskości na Górnym Śląsku”. Młodzi historycy przygotowali film dotyczący oleskiego powstańca śląskiego - Feliksa Stróżyka. Ich praca zajęła I miejsce. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 8. września na rynku w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

feliks strozyk
Lista uczniów, którzy przygotowali film: Dominik Szopa, Weronika Podzielny, Kaja Makles, Karolina Klimczyk, Oliwia Szczepańska, Oliwia Skupin, Daria Weidel, Natalia Helios, Emilia Rosół, Zofia Gajda, Milena Zacharejko, Mateusz Puchała, Dominika Bartyla, Wiktoria Józefa Glomb, Beata Prochota.

Opiekunowie: Patrycja Adamczak, Magdalena Bąk

OdP grafika www facebook

jadlospis g

grafika dzieci ucza

Dzieci uczą rodziców w domu!

logo razem

dobre praktyki