Aktualności

Poniedziałek - piątek - wycieczki do Oleskiej Biblioteki Publicznej
Wypożyczalnie, dział opracowania zbiorów, gabinet Pani dyrektor biblioteki, magazyny i tajne przejścia już nie są dla nas tajemnicą, ponieważ Pani Ilona Gnacy bibliotekarka z Oleskiej Filii dla Dzieci oprowadziła nas i wyjaśniła główne różnice między działaniem biblioteki szkolnej i publicznej.

Więcej zdjęć na fanpage FB Oleskiej Biblioteki Publicznej https://www.facebook.com/oleskabp/?hc_ref=PAGES_TIMELINE oraz na fanpage FB Biblioteki Szkolnej https://www.facebook.com/Biblioteka-Szkolna-PSP-3-Olesno-1601649346804389/?fref=hovercard

..........

Wtorek - Turniej Dobble
Do turnieju zapisło się 10 drużyn po 4 lub 5 uczestników w każdej. Zasady: gra każdy - z każdym aż do wyłonieniea zwycięzcy, zwycięzcy grup grają między sobą do wyłonienia mistrzów kategorii klas II-III i IV-VI

Czwartek - Parada postaci książkowych opanowany przez postacie, które wyszyły z bibliotecznych książek! Zabawy, tańce i konkurs - bawimy się czytaniem!

Piątek - konkurs znajomości książki "Harry Potter i kamień filozoficzny"
Pytania konkursowe były trudne i bardzo trudne, ale to nie przeszkodziło Julii Hęcinskiej zdobyć ok. 90% punktów. Drugie miejsce zajęła Natalia Tomala, trzecie Oliwia Skupin.Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu, które wykazały się świetną znajomością tekstu powieści.

Pełna FOTORELACJA z Tygodnia Bibliotek w Galerii Fotografii

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat