Książki Naszych Marzeń

img 3517Oleska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac z projektu "Dzień z Książką". Znalazły się na niej plakaty reklamujące najpopularniejsze i najbardziej lubiane książki.
Wystawę można oglądać w Filii dla Dzieci Oleskiej Biblioteki Publicznej, na https://bibliosferaoleska.wordpress.com/2016/02/18/uczniowie-polecaja-do-czytania/ a także na profilu facebookowym OBP https://www.facebook.com/Oleska-Biblioteka-Publiczna-124971787581046/?fref=ts

logo4

W ramach programu Książki Naszych Marzeń Biblioteka Szkolna PSP nr 3 organizuje projekt działań edukacyjnych pt. "Dzień z Książką", którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów. W zakresie planowanych działań każdy uczeń zobowiązany jest do przeczytania (wybrania spośród przeczytanych przez siebie) jednej książki lub serii książek oraz zaprezentowania jej na forum klasy. Prezentacje będą realizowane w styczniu i przybiorą formę słownego opisu treści z elementami recenzji książki. Ponadto każdy uczeń przygotowuje graficzną reklamę książki w postaci plakatu (A4).

W końcu, wreszcie i nareszcie są! Książki Naszych Marzeń w Bibliotece Szkolnej.

e dz1

 

npcz 2 0 

  galeria ico

  

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS