Świetlica

Ferie, ferie i po feriach. Kolejny raz zorganizowaliśmy w Naszej szkole zimowisko dla uczniów klas I – III. Grupa liczyła 40 uczniów. Zajęcia trwały od 15.01. do 19.01.2018r. Codziennie na dzieci czekały inne atrakcje. W programie były warsztaty mydlarskie. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością przy tworzeniu własnego mydełka. Byliśmy w kinie, teatrze i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z Zumby oraz wyjazdy na krytą pływalnię Oleska Laguna. Nie zabrakło również gier i zabaw sportowych. Podczas zimowiska dzieci miały zapewnione dwa posiłki: śniadanie i obiad.
Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, czego dowodem mogą być zdjęcia. Z relacji uczestników i rodziców wynika, iż wszyscy byli zadowoleni z organizacji, dzieci z wielkim entuzjazmem zdawały relacje z kolejnych wyjazdów. Wszyscy żałowali, że tak szybko ten czas minął i już czekają na następne.

[Więcej zdjęć w GALERII FOTOGRAFII]

Zorganizowanie ferii było możliwe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Olesno oraz Naszym Sponsorom.
Serdecznie DZIĘKUJEMY!

Październik przywitał nas suuuper niespodziankami ! Dostaliśmy nowe zabawki. Głowy lalek z pięknymi włosami do nauki robienia fryzur oraz drewniany domek dla lalek razem z mebelkami. Miały to być zabawki dla dziewczyn, ale trzeba przyznać, że chłopcy też lubią się tym bawić :) Na zajęciach plastycznych robiliśmy zabawne zwierzątka z kasztanów, rysowaliśmy jesienne jabłka suchymi pastelami, brudząc przy tym dłonie, czyli to, co dzieci lubią najbardziej …
Uczniowie z klasy 3 c natomiast, rysowali portrety swoich koleżanek i kolegów, czego efekty możecie ocenić sami :) ...

Dnia 27 września 2017 roku nasza świetlica przyłączyła się do akcji Dzień Dobrego Słowa … Najwięcej frajdy sprawiło dzieciom jedzenie plasterków cytryny :)

W naszej trójkowej świetlicy wszyscy świetnie się bawimy, odpoczywamy i uczymy ...Każdy znajdzie jakieś ciekawe zajęcie dla siebie. Klocki, szachy, warcaby, chusta animacyjna, hula -hop, zajęcia plastyczne. Jak świeci słoneczko wychodzimy na spacery :)

Luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

e dz1

 

logo mistrzowie matlandii m

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

logo wlc olesno 1

 

logo face 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466