Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

27b4ce20 c09b 4193 aab5 481e0b786b71DZIEŃ POSTACI LITERACKIEJ -ZADANIE ZREALIZOWANE W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA

10 czerwca w naszej szkole był Dniem Postaci Literackiej. Wszyscy chętni uczniowie przebrali się w tym dniu za ulubionego bohatera literackiego. Wielu uczniów dało się ponieść swojej wyobraźni. Na szkolnych korytarzach pojawili się: Anna Shirley, Harry Portter, Hermiona Granger, Alina i Balladyna, Czerwony Kapturek, America Singer - bohaterka książki ,,Rywalki" i wiele innych ukochanych postaci literackich. To wydarzenie promowało czytelnictwo wśród naszych uczniów.

 

e dz1

Kliknij, aby się zalogować  

 

npcz 2 0 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

obrazek jadlospis 

 

telefonzaufaniaplakat

 

  

logo LS

  

 

logo4

 

 

klasa5