Wydarzenia

dyplomy dbiJak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. W miesiącu lutym w szkole w klasach 1 – 3 podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego oraz wychowawców, uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu w oparciu o materiały z wykorzystaniem oferty serwisu www.saferinternet.pl. Natomiast w klasach 4 – 7 w trakcie zajęć zdalnych prowadzonych poprzez aplikację Teams podczas lekcji informatyki i godzin wychowawczych poruszony został problem bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z komputerów i Internetu. W akcję włączyła się również biblioteka szkolna, która na padlecie umieściła materiały „Cyberprzemoc – nie stosuj, nie lajkuj, nie udostępniaj”. Ponadto ogłoszony został konkurs plastyczny: „My na portalach społecznościowych! Jak bezpiecznie możemy z nich korzystać?”
Nagrodzeni uczniowie to:
I MIEJSCE: Paweł Badera – kl. 4a, Kaja Zolisz - kl. 7b, Olga Adamska  -kl. 7b
II MIEJSCE: Diana Danylchuk - kl.4a, Maciej Srokosz - kl. 6c, Jakub Pastuszka - kl. 4a
III MIEJSCE: Jakub Srokosz kl.- 7b, Bruno Wróbel - kl. 4a
Autorzy nagrodzonych prac otrzymali dyplomy oraz opaski sportowe ufundowane przez Radę Rodziców.

14 lutego obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły, mimo pandemii i nauczania zdalnego, zorganizował pocztę walentynkową. W przygotowanych pudłach znalazło się mnóstwo kolorowych „walentynek” z pięknymi wierszykami i życzeniami. Na pewno wywołały one uśmiech na twarzach adresatów.

walen film
Przyroda, plastyka, technika i wf na świeżym powietrzu? Tak! Napracowaliśmy się nosząc i formując śnieg i stworzyliśmy walenia, ciekawego ssaka zamieszkującego oceany.
 
 
W tym roku bal karnawałowy był nietypowy... i bardzo udany. Każda klasa zamieniła się w balową salę zabaw z muzyką, tańcami i konkursami karaoke. Przebrania dostarczyły dzieciom sporo radości, a samodzielne dekorowanie sal satysfakcji. 
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć może nie do końca profesjonalnych, ale z pewnością pokazujących dziecięcą energię i świetną zabawę. 
 bal1 3

e dz1

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

grafika dzieci ucza

Dzieci uczą rodziców w domu!

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

 

 logo razem

  

plansza bezpieczna plus1

 

 

 

 

 

dobre praktyki

  

logo LS

 

bezpieczny i

 

 

logo knm 780x466