Wydarzenia

Pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019 i z uśmiechami na twarzy odebraliśmy świadectwa szkolne. Tradycyjnie uczniowie klas VIA i VIB zaprezentowali część artystyczną, aby pożegnać się ze szkołą podstawową w której spędzili sześć lat. Były chwile śmieszne, wzruszające, Kinga Baron pięknie zaprezentowała swój taneczny talent, a Tamata Biniek ze łzami w oczach wzruszyła publiczność i zgromadzonych na sali nauczycieli oraz rodziców. Okrzyki zachwytu wśród publiczności otrzymali Patryk Kokot i Michał Wąsiński wspaniale wcielając się w rolę saksofonistów. Nad oprawą muzyczną czuwał Oliwier Brodacki.

Wychowawczynie: Pani Barbara Bioły i Pani Jolanta Marcinkowska wręczyły uczniom klas szóstych świadectwa oraz nagrody książkowe. Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla najlepszych sportowców szkoły: Alicji Biniek i Patryka Brodackiego. Kolce lekkoatletyczne powędrowały do Julii Grędy i Jasia Lysy, nagrodzony został również Dawid Grobara za najwyższą frekwencję na zajęciach sportowych w ramach programu "Lekkoatletyka Dla Każdego". Podsumowano również akcje charytatywne oraz biblioteczne.
Nie żegnamy się, opuszczamy mury naszej szkoły i z uśmiechem spotkamy się we wrześniu na korytarzu nowej szkoły. W przyszłych latach nasi koledzy i koleżanki z młodszych klas dołączą do nas. Jesteśmy gotowi na nową przygodę i wyzwania !!!
Odpoczywajcie bezpiecznie, przeżyjcie mnóstwo przygód i do zobaczenia we wrześniu!