Wydarzenia

Dnia 11 października odbyły się dwie uroczyste akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej: jadna w budynku przy Krasickiego 25, druga przy Pieloka 12. Poniżej kótkie relacje z obu uroczystości.

„… bo NAUCZYCIEL  jest kapitanem,

Co na okręcie dookoła świata

Płynie wraz z nami przez szkolne lata...”

Tegoroczny program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała klasa IIb pod opieką p.Renaty Menzel. Uczniowie recytowali wiersze swoim nauczycielom, składali podziękowania za trud w ich wychowaniu, za przekazywaną wiedzę i przepraszali za swoje wybryki. Piosenki oraz humorystyczne scenki były dopełnieniem programu artystycznego. Swoją wdzięczność i życzenia w tym szczególnym dniu uczniowie wyrazili wręczając piękne kwiaty i laurki wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i zaproszonym zaprzyjaźnionym ze szkołą emerytowanym pedagogom. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole przebiegł w bardzo miłej atmosferze.

W piątek 11 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Z tej też okazji uczniowie klasy IV a i VIII c przygotowali uroczystą Akademię. Uczniowie w przedstawieniu słowno-muzycznym przekazywali życzenia swoim nauczycielom. Występujących wsparły: zespół wokalny i chór szkolny.