Dnia 4. września 2017 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W uroczystości brali udział uczniowie, ich rodzice, pani dyrektor, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście: Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, Kierownik Wydziału Edukacji Janusz Wojczyszyn i Ksiądz Proboszcz Walter Lenart.
Tego dnia serdecznie przywitaliśmy pierwszoklasistów, którzy zostali obdarowani przez pana Burmistrza wyprawkami szkolnymi.
Po wręczeniu pierwszakom upominków mogliśmy zobaczyć ciekawy program artystyczny wykonany przez klasę III b. Uczniów wokalnie wspomógł również chór szkolny. Naszych wychowanków do występu przygotowała pani Renata Wiendlocha.

Więcej zdjęć w Galerii Fotografii

Po apelu odbyło się uroczyste otwarcie oddziału przedszkolnego działającego przy naszej szkole. Przybyli na uroczystość goście i wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć wyremontowany obiekt. Grupa „Słoneczka”, licząca 25 dzieci, ciepło przywitała zwiedzających.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.