W dniu 28 września 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich dzieci naszej szkoły krótki występ artystyczny. Prowadzącymi były Aleksandra Helios oraz Lena Wajgert, uczennice klasy 6a. W choreografii tanecznej autorstwa Kai Zolisz wystąpiły uczennice klasy 5b: Kaja Zolisz, Maja Makles, Natalia Buła oraz Magdalena Dorynek, do piosenki wykonanej przez Zosię Brodacką z klasy 1b „Chłopiec z gitarą” …Tego dnia przyznano również dyplomy dla najsympatyczniejszych chłopców z każdej klasy oraz słoiki pełne słodkości. Oto wyniki:
1a – Michał Gajda
1b – Igor Wajgert
1c – Jan Wincer
2a – Paweł Badera
2b – Adrian Dandyk
3a – Wojciech Słomian
4a – Szymon Kościelny
4b – Filip Wypych
4c – Piotr Zalewski
5a – Iwo Dębowski
5b – Jakub Srokosz
6a – Wojciech Krzechki
6b – Michał Hadam

Po apelu klasy IV-VI wzięły udział w wyborach przewodniczącego szkoły. Uczniowie wysłuchali mów dziewięciorga kandydatów na to stanowisko. Swoje prezentacje przedstawili nam: Tamara Biniek z kl. 6a, Maciej Śliwiński z kl. 6a, Maja Makles z kl. 5b, Kaja Zolisz z kl. 5b, Nicole Kukuła z kl. 5b, Łukasz Lubojański z kl. 5a, Patrycja Marzec z kl. 5a, Bartosz Ligenza z kl. 5a oraz Klaudia Plata z kl. 6b. Wystąpienia uczestników wzbudzały wiele emocji wśród słuchaczy. Następnie nasi szkolni wyborcy udali się do klas, gdzie oddawali głos na wybranych przez siebie kandydatów. Karty wyborcze wrzucano podczas przerw do urny stojącej na korytarzu szkolnym. Brać uczniowska zdecydowała, że przewodniczącym szkoły została Kaja Zolisz, natomiast wiceprzewodniczącymi zostali: Tamara Biniek oraz Maciej Śliwiński.
Z okazji Dnia Chłopca w dniu 3 października SU zorganizował również dyskotekę dla klas 4 – 6, którą poprowadził rezydent z Magnum Club DJ Fabian. W imieniu naszej szkoły wielkie podziękowania dla właścicieli firmy pani Ewy Chęcińskiej – Dandyk i pana Andrzeja Dandyk za okazaną pomoc. Dziękujemy !!!