Szkoła

REKRUTACJA 2018/2019

Pierwszy semestr już za nami i przyszedł czas na jego podsumowanie. Wszyscy uczniowie ciężko pracowali i zdobyli wiele umiejętności oraz wiedzę, którą na pewno wykorzystają w przyszłości.

Poniżej zamieszczamy listę uczniów, których średnia ocen wyniosła 4,75 i więcej.

Kasa 4a

Badera Paweł
Fohler Joanna
Zmarzły Kamila
Bardosz Anna
Kansik Łukasz
Łosik Wiktoria
Fil Amelia
Żylak Antonina
Blaszczok Julia
Pastuszka Jakub
Wróbel Bruno
Danylchuk Diana
Michalewski Grzegorz
Musiał Łukasz
Semann Dominika
Hombek-Zabawa Mateusz
Skowronek Adam
Kotii Mariia
Hofman Kacper
Trybuła Wojciech

 

Klasa 4b

Nowak Magdalena
Krawczyk Hanna
Sanocki Jakub
Bomba Katarzyna
Kacała Sara
Podzielny Maja
Flak Maciej
Brząkała Patryk
Brzęczek Lena
Żywica Zofia
Dandyk Adrian
Brodacka Anna
Matusik Katarzyna

Klasa 5a

Gernand Hanna
Chęciński Tomasz
Słomian Wojciech
Hęcinska Hanna
Tomala Marcin
Famuła Filip
Jagieła Anna

 

Klasa 6a

Klasa VI a
Jendrosek Amelia
Golińska Anna
Małysiak Zuzanna
Bomba Paweł
Nawrat Klaudia
Skorupa Oliwia
Sosnowski Szymon
Kościelny Szymon
Rzepka Aleksandra
Bomba Michał
Kucharczyk Michał
Skupin Michał

 

Klasa VI b
Krawczyk Milena
Tomala Julia
Gruska Kevin
Barczyk Natalia
Nitkiewicz Laura
Olejnik Wiktoria
Wróbel Dominika
Puchała Miłosz
Krawulska Zuzanna
Michalok Alicja
Wróbel Natalia

Klasa VI c
Zalewski Piotr
Mencel Tomasz
Biniek Alicja
Szyszka Olivia
Bawej Kamila
Witek Emilia
Bensz Antonina
Karaś Zofia
Gładysz Kaja
Gręda Julia
Srokosz Maciej
Machnik Mateusz
Maj Dominik

 

Klasa 7a

Klasa VII a
Schoenfeld Nadia
Trocha Wiktor
Wróbel Dominik

 

Klasa VII b
Adamska Olga
Srokosz Jakub
Kubica Paweł
Zaremba Zuzanna
Lech Oliwia
Płóciennik Anna
Wieczorek Krystyna

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466