Z życia świetlicy

REKRUTACJA 2018/2019

dniu 8 stycznia 2019 r. nasza grupa świetlicowa w ramach projektu "W krainie zawodów", odwiedziła tym razem Oleską Bibliotekę Publiczną. Mieliśmy okazję odwiedzić pięknie wyremontowany budynek biblioteki. Spędziliśmy czas oczywiście w filii dla dzieci. Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, objaśniła zasady wypożyczania książek, pokazała zasady pracy w programie komputerowym, wytłumaczyła kolory oznaczania księgozbiorów ... Dzieci mogły przekonać się, że książka może mieć gigantyczne rozmiary, można się z nią wygłupiać, może również poprzez swoją niebanalną budowę zachwycać. Oczywiście nie zdążyliśmy pooglądać wszystkim książek :), dlatego na pewno jeszcze tam zagościmy ...

OdP grafika www facebook

jadlospis g