REKRUTACJA 2018/2019

Opublikowano wyniki konkursu "Kangur 2016".  W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 60 uczniów naszej szkoły, 4166 w województwie opolskim. Nasi uczniowie spisali się na medal. Wyróżnienia uzyskali: Magdalena Chęcińska, Anna Szukała, Michał Sosnowski, Zuzanna Kokot i Nikola Kiełbus -uczniowie ci otrzymają nagrody książkowe i dyplomy. Największy sukces w konkursie odniósł Michał Wąsiński - uzyskał wynik bardzo dobry (II m. w wojewodztwie). Michał otrzymał zaproszenie na Uroczystą Galę podsumowującą XXV edycję Międzynarodowego Konkursu KANGUR podczas, której zostaną wręczone nagrody rzeczowe, statuetki i dyplomy dla laureatów i uczniów z wynikiem bardzo dobrym. Pragniemy nadmienić, że swój sukces Michał powtórzył po raz trzeci z rzędu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lista uczniów nagrodzonych w konkursie KANGUR w woj. opolskim - but zobacz

Wyniki dla uczniów naszej szkoły - but zobacz

OdP grafika www facebook

jadlospis g