REKRUTACJA 2018/2019

W piątek 25 września po raz drugi obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy dzień tabliczki mnożenia". Można właściwie powiedzieć, że cały tydzień upłynął pod znakiem tabliczki mnożenia. Już od poniedziałku 21 września uczniowie spacerując po korytarzach napotykali plakaty z działaniami-zagadkami z tabliczki mnożenia.
"Gruszka jest dojrzała i trzeba ją zjeść, 8 razy 7 jest 56", ten i inne wierszyki ułatwiające zapamiętanie tabliczki można było znależć na gazetce matematycznej. W piątek na korytarzach szkolnych pojawiły się komisje składające się z szóstoklasistów, przed którymi uczniowie mogli zdać egzamin i orzymać tytuł "Mistrza tabliczki mnożenia". W tym roku udało się to 78 uczniom klas IV-VI. Wszyscy otrzymali plakietkę Mistrza Tabliczki Mnożenia i oceny celujące z matematyki.Gratulujemy!

OdP grafika www facebook

jadlospis g