Aktualności sportowe

REKRUTACJA 2018/2019

W dniu 02.12.2015 r. w hali sportowej MOSiR w Kluczborku odbyły się zawody "Lekkoatletyka dla każdego" dla dzieci klas I-III szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło ponad 330 uczniów Ośrodka Lekkiej Atletyki Opole: dwie drużyny z PSP nr 1 Kluczbork, PSP nr 5 Kluczbork, PSP nr 2 Kluczbork, zawodnicy z Byczyny oraz nasza reprezentacja z Olesna.

Więcej zdjęć  w galerii

Dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: rzut oszczepem na odległość, tor przeszkód, bieg przez płotki, rzut do celu, bieg w mikołajkowej czapce oraz bieg z drabinką koordynacyjna. Wszystkie konkurencje miały charakter rywalizacji zespołowej. Drużyna z PSP nr 3 Olesno zajęła II miejsce ustępując jedynie uczniom z PSP nr 2 Kluczbork. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal.
Skład naszej reprezentacji: Weronika Antkowiak, Hanna Popczyk, Amelia Czarnecka, Aleksandra Kalinowska, Kinga Piśniak, Oliwia Lech, Anna Płóciennik, Maja Makles, Kinga Baron, Natalia Gmyrek, Tamara Biniek, Jakub Kaczmarczyk i Maciej Śliwiński.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!
Opiekun: Barbara Bioły

OdP grafika www facebook