Aktualności sportowe

REKRUTACJA 2018/2019

Dnia 12.01.2016 roku w Zespole Szkół nr 2 w Oleśniie odbyły się lekkoatletyczne zawody na szczeblu gminnym. Dziewczęta i chłopcy naszej szkoły okazali się najlepszymi "olimpijczykami" w gminie Olesno.
Skład reprezentacji dziewcząt: Weronika Brodacka - kapitan zespołu, Oliwia Biniek, Aleksandra Jagieła, Tamara Biniek, Zuzanna Niesłony, Anna Hyla, Magdalena Chęcińska, Anna Szukała, Alicja Piechota i Natalia Ptaszyńska.
Skład reprezentacji chłopców: Grzegorz Siemski - kapitan, Mateusz Ćwieląg, Szymon Staroń, Patryk Kokot, Jakub Lubojański, Kacper Auguściak, Sebastian Brodacki, Jakub Bioły, Maciej Śliwiński oraz Jakub Kaczmarczyk.

Reprezantacja naszej szkoły najszybciej i najdokładniej wykonała poszczególne konkurencje:
1. Prowadzenie piłeczki tenisowej kijem hokejowym.
2. Wyścigi z kozłowaniem piłki.
3. Skoki z piłką siatkową między kolanami.
4. Przenoszenie piłki lekarskiej.
5. Wyścigi skokami zajęczymi.
6. Wyścig z przeplataniem przez szarfę i przewrotem w przód.
7. Wyścig z przeskokiem przez płotek.
8. Skoki dodawane obunóż z miejsca.
Życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun: Barbara Bioły

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466