Aktualności sportowe

REKRUTACJA 2018/2019

O zdrowie swoje dbamy – więc w „Dwa ognie” gramy!

W czwartek, 16 listopada w naszej szkole opdbył się turniej w "Dwa ognie" dziewcząt i chłopców klas III i IV. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” osobno dla klas trzecich i czwartych.

Rozegrano łącznie dziesięć meczy, otrzymując za wygrany mecz 3 punkty, za przegrany 1 punkt i 2 punkty za remis, każdy trwał 10 minut. Atmosfera na sali podczas rozgrywek była bardzo gorąca. Do walki młodych sportowców zagrzewali licznie zgromadzeni kibice. Gra w „Dwa ognie” cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, wymaga sprawności fizycznej, refleksu i szybkości. W naszym turnieju wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowym medalem oraz słodkim pączkiem.

Wszystkim rezolutnym sportowcom gratulujemy!

Sędziowali: pani Barbara Bioły i pan Waldemar Chwiłka.

Skład drużyn dziewcząt:
III m-ce: Antonina Bensz - kapitan, Karolina Niemczynowska, Milena Krawczyk, Alicja Michalok, Julia Tomala.
II m-ce: Kaja Gładysz - kapitan, Nikola Kotas, Aleksandra Rzepka, Julia Gręda, Emilia Witek, Kinga Piśniak.
I m-ce: Kamila Bawej - kapitan, Oliwia Skorupa, Zuzanna Małysiak, Oliwia Szyszka, Magdalena Szymański.

III m-ce: Olga Adamska - kapitan, Anna Płóciennik, Magdalena Dorynek, Wiktoria Klepacz, Hanna Popczyk, Neli Szczygieł.
II m-ce: Tamara Biniek - kapitan, Oliwia Lech, Alicja Biniek, Maja Makles, Kaja Zolisz, Natalia Buła.
I m-ce: Aleksandra Kalinowska - kapitan, Patrycja Marzec, Amelia Czarnecka, Daria Brzuchnalska, Anna Drynda, Anna Grala, Marcelina Stasińska.

OdP grafika www facebook

jadlospis g