Aktualności sportowe

REKRUTACJA 2018/2019

Z uśmiechem i radością stanęliśmy dzisiaj do rywalizacji indywidualnej na stadionie Opolskich Olimpijczyków w Opolu by pobić dotychczasowe rekordy życiowe. I to nam się udało!
Przy pięknej, słonecznej pogodzie nasz reprezentacja, głodna sukcesów sportowych, wystartowała bardzo zadawalająco w zawodach uzyskując następujące wyniki:
Julia Gręda - bieg 100 m - II miejsce ( wynik 13,69 sek) oraz pchnięcie kulą - III miejsce (wynik 8,44 m)
Lena Brzęczek - rzut piłeczką palantowa - V miejsce (wynik 26 m)
Jan Lysy - bieg 500 m - IV miejsce (wynik 1.32.53)
Młodym adeptom sportu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dnia 28 września 2017 roku w klimacie pięknej jesiennej pogody odbyły się w ośrodku "Anpol" Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym. 

W zawodach brali udział zwycięzcy zawodów gminnych szkół powiatu oleskiego. Na starcie spotkały się zawodniczki z gmin: Olesno, Praszka, Dobrodzień, Rudniki, Gorzów Śląski i Radłów. Dziewczęta rocznik 2005 oraz 2006 i młodsze biegły na dystansie 1000 m. Trasa nie była łatwa, dziewczęta walczyły bardzo dzielnie zajmując ostatecznie I miejsce w powiecie oleskim. Nasza zawodniczka - Oliwia Biniek zajęła III miejsce, tym samym wywalczyła prawo startu w zawodach wojewódzkich. Pozostałe zawodniczki uplasowały się poza podium: Tamara Biniek, Alicja Piechota, Anna Hyla oraz Aleksandra Włoch.


Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

Dnia 26 września 2017 roku w parku miejskim w Oleśnie odbyły się gminne zawody - sztafetowe biegi przełajowe 8*800 m dziewecząt i chłopców. Dziewczęta spisały się rewelacyjnie i wygrały sztafetę pokonując reprezentację Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie. Trasa nie była łatwa, nawierzchnia iście jesienna, śliska i wyboista, jednak to nie zniechęciło naszych dziewcząt do walki o medal.

Skład sztafety: Oliwia Biniek, Aleksandra Włoch, Alicja Piechota, Anna Hyla, Aleksandra Jagieła, Natalia Ptaszyńska, Tamara Biniek (nasza najmłodsza iskierka), Aleksandra Bąk i Oliwia Szczepańska.


Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

Dnia 22 września 2017 roku przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się w parku miejskim Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele szkół podstawowych: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3 oraz Borki Wielkie. Dziewczęta rocznik 2005 oraz 2006 i młodsze biegły dystans dwóch okrążeń w parku. Nasza zawodniczka - Oliwia Biniek zajęła III miejsce, tym samym wywalczyła prawo startu w zawodach powiatowych. Awansowały również: Anna Hyla (IV m-ce) oraz Aleksandra Włoch (V m-ce). W rywalizacji dziewcząt roczn. 2006 i młodsze miejsce na podium i prawo startu w zawodach powiatowych wywalczyła Alicja Piechota - III m-ce i Tamara Biniek - V m-ce. Pozostałe zawodniczki: Weronika Brodacka, Natalia Ptaszyńska, Nikol Kukuła, Aleksandra Jagieła i Oliwia SAzczepańska walczyły również bardzo dzielnie.
Gratulujemy!!!
Opiekun: Barbara Bioły

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466