Bezpieczna +

REKRUTACJA 2018/2019

W ramach projektu „Bezpieczna +” w październiku i listopadzie 2017 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Komendę Powiatową Policji w Oleśnie. Nasi najmłodsi, czyli przedszkolaki i pierwszoklasiści spotkali się z panem policjantem w szkole. 

W czasie spotkań z Policją uczniowie mogli zwiedzić komendę oraz zapoznać się z bliska z pracą policjantów. Mieli okazję przymierzyć części umundurowania, spotkać się z psem policyjnym i jego opiekunem, sprawdzić na czym polega fenomen „lustra weneckiego” oraz spróbować ściągnąć odciski palców. Spotkania z Policjantami dostarczyły naszym uczniom nie tylko atrakcji rodem z serialu sensacyjnego, ale przede wszystkim były doskonałą lekcją o bezpieczeństwie. Policjanci omówili zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz przypomnieli o korzyściach noszenia elementów odblaskowych. Ostrzegli przed zagrożeniami ze strony nieznajomych w świecie wirtualnym i realnym. Wszyscy uczniowie z zainteresowaniem brali udział w spotkaniach z Policją. W ramach realizacji projektu 225 uczniów i 25 przedszkolaków otrzymało odblaskowe misie-breloki.

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466