Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, również i w tym roku, klasy trzecie przygotowały przedstawienie jasełkowe. Po raz pierwszy zostało ono zaprezentowane 18.12.2015r. na spotkaniu wigilijnym dla seniorów w siedzibie OSP w Boroszowie. 21.12.2015r. do południa w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej w naszej szkole jasełka zobaczyli uczniowie, natomiast o godz. 17.00 – rodzice i zaproszeni goście. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści. Ogromne zaangażowanie młodych wykonawców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie.

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466