Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

01Uczniowie naszej szkoły okazali się w roku szkolnym 2015/2016 najlepszymi w gminie w konkursach przedmiotowych. Uczennica klasy Vb Natalia Tomala, zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego i zdobyła tytuł laureata, uzyskując wysoki, trzeci wynik w województwie. Uczennicę przygotowywała p. Joanna Meryk. Michał Sosnowski, uczeń klasy VIb, zakwalifikował się aż do dwóch finałów: Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Dwukrotnie uzyskał tytuł finalisty. Ucznia przygotowywały p. Teresa Wiecha oraz p. Jolanta Marcinkowska. Do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się także Michał Wąsiński z kl. VIa, który również uzyskał tytuł finalisty. Ucznia przygotowywała p. Magdalena Bąk.

To zaszczyt, że jedynymi reprezentantami naszej gminy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych zostali uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy sukcesów i życzymy wiele zapału do dalszej pracy.

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466