Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

WhatsApp Image 2021 01 17 at 13.28.59W związku z ograniczeniami w organizowaniu zawodów sportowych Szkolny Związek Sportowy Opolskie po raz drugi przeprowadził, tym razem jesienną edycję biegu mondo. Polegała ona na tym, że chętni uczestnicy z całego województwa pokonywali samodzielnie wyznaczony dystans, który był narzucony dla każdego rocznika. Podczas biegu uczestnicy uaktywniają darmową aplikację mondo (lub inną), która mierzy dystans, czas, sczytuje trasę i zrzut z ekranu z tymi danymi wysyłają na adres mailowy SZS opolskie.
Startujący zawodnicy rywalizowali tylko ze swymi rówieśnikami, z podziałem na dziewczęta i chłopców. Żeby liczyć się w punktacji końcowej trzeba było wziąć udział we wszystkich trzech biegach następujących po sobie co tydzień. Startujący punktowali według klucza: I miejsce - 1 pkt., II miejsce - 2 pkt., itd.. Bieg mondo w każdym roczniku wygrywała osoba, której suma punktów w trzech biegach była najmniejsza.
Rewelacyjnie zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy na swych dystansach zdobyli II miejsca: Olga Adamska (PSP nr 3) na dystansie 600 metrów i Michał Birlet (PSP nr 1) na 1000 metrów.
Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466