Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

W piątek, dnia 1.04. 2016 odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Polskiej „Baw się razem z nami!”, w którym udział wzięli klasa o specjalnych potrzebach edukacyjnych, klasy I-III i IV-VI.
Każda klasa wykonała przed kolegami wybraną i przygotowaną przez siebie piosenkę. Mogliśmy zobaczyć m.in. układy taneczne do piosenki „Chocolate (Choco Choco)”, interpretację utworu „Tyle słońca w całym mieście”, teatralną wersję teledysku do piosenki „Kamień z napisem Love” zespołu Enej czy mix znanych wszystkim utworów dziecięcych. Artyści wykorzystywali barwne i oryginalne rekwizyty, zadbali także o ciekawe i kolorowe stroje. Publiczność świetnie się bawiła, biła brawo, tańczyła, na buziach widzów gościł uśmiech.

Więcej zdjęć w Galerii Fotografii


Każda klasa została nagrodzona. Nie było przegranych. Jury przyznała wyróżnienia w następujących kategoriach: Przebojowa Drużyna, Roześmiani Muzycy, Roztańczeni Artyści, Bohaterowie Sceny, Muzyczni Wojownicy, Przyjaciele Publiczności, Muzyczni Żartownisie. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni także drobnymi upominkami.

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466